Remaster trilogie Ninja Gaiden: Master Collection

Autor: tonyskatePublikováno: 18.2.2021, 7:58

Publikováno: 18.2.2021, 7:58

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5692 článků

Koei Tecmo a Team Ninja představily kolekci Ninja Gaiden: Master Collection, která vyjde 10. června pro Xbox Series X|S a Xbox One. Její součástí pochopitelně bude trilogie zběsilých ninja akcí, takže se můžete těšit na remasterované Ninja Gaiden Sigma, Ninja Gaiden Sigma 2 a Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge, a to včetně všech herních režimů a balíčků. Kromě Ryu Hayabusa budou hratelné i čtyři ženské postavy Ayane, Rachel, Momiji a Kasumi.

Scházet ovšem bude některé obsah pro multiplayer. Konkrétně nebude dostupný online multiplayer pro Tag Mission v Ninja Gaiden Sigma 2, zatímco Ninja Gaiden 3 bude postrádat Clan Battle v online režimu Shadow of the World a pro Ninja Trials taktéž nebude dostupný online multiplayer.

21. 11. 2022 • p.a.c.o0

Team Ninja plánují rebooty Ninja Gaiden a Dead or Alive

Hned dvojice velice známých značek se podle všeho chystá na návrat do herního světa. Svědčí o tom prezentace šéfa společnosti Team Ninja, Fumihiko Yasudy, který o plánech společnosti mluvil na konferenci G-Star v jihokorejském Busanu. Hlavní slide jeho prezentace nabízel obrázky z Ninja Gaiden a Dead or Alive, které doplňoval text: „Budoucnost Team Ninja – reboot populárních sérií“. Fanoušci si návrat série Ninja Gaiden přejí již delší dobu a nyní to konečně...

»
01. 06. 2013 • xkotv0

VIDEO-RECENZE Ninja Gaiden 3 Razor’s Edge

Razor’s Edge je vylepšenou verzí původní hry Ninja Gaiden 3. Mezi novinky této brutální akce patří například režim kooperace, exkluzivní zbraně a další obsah.  

»