Retro futuristická sci-fi Replaced pro Game Pass

Autor: tonyskatePublikováno: 9.12.2022, 7:30

Publikováno: 9.12.2022, 7:30

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5612 článků

Už je to nějaký ten pátek, co byla představena retro futuristická sci-fi plošinovka Replaced pro Xbox Game Pass. Stalo se tak na E3 konferenci Xboxu v roce 2021 a museli jsme si tedy počkat rok a půl, než se hra ukázala na letošních The Game Awards s novým trailerem. Společnosti Coatsink a Thunderful totiž učinili obtížné rozhodnutí hru odložit, aby tak studio Sad Cat mělo dostat času se přeskupit a naplno zase začít pracovat.

Díky tomu Replaced kompletně přešlo na vlastní renderovací řešení, díky kterému vypadá hybridní pixel-artový styl ještě lépe včetně dynamických efektů počasí. Tvůrci taktéž zapracovali na soubojích a hratelnosti spolu s lepšími animacemi, aby tato výprava do alternativní Ameriky 80. let minulého století skutečně stála za to.

Nový trailer nám více přiblíží svět hry Replaced včetně představení korporace Phoenix, která původně bojovala proti následkům atomové katastrofy, ovšem teď je mocnou organizací, která lidi vnímá jen jako prostředek pro pohánění svého byznysu s umělou inteligencí. Čekají vás tedy zničené a opuštěné lokace plné smrti a nebezpečí. Všechno ovšem není ztracené a narazíte i na lidi, kteří byli zneužiti a odloženi zmíněnou korporací a kteří vám budou ochotni pomoci.

Replaced vyjde příští rok pro Xbox Series X|S a Xbox One, a v den vydání bude dostupná v předplatném Xbox Game Pass.