Srpen 2022 a jeho hry zdarma

Autor: tonyskatePublikováno: 28.7.2022, 17:01

Publikováno: 28.7.2022, 17:01

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5681 článků

Tento měsíc nebyly hry zdarma žádná hitparáda a bohužel vás musíme informovat, že ani v srpnu to nebude za moc stát, takže snad vás zachrání Xbox Game Pass. Nicméně jak se říká, pojďme kousnout do toho kyselého jablíčka…

Druhou polovinu letních prázdnin odstartujte komunitní simulátor Calico, v němž jste pověření důležitým a roztomilým úkolem, a to přestavět kočičí kavárnu v malebném městečku a naplnit ji tulivými společníky. ScourgeBringer je pak rychlá roguelite plošinovka s volností pohybu, která působí jako potomek Dead Cells a Celeste. Třeba vás tak návštěva do post-apokalyptického světa zaujme a porazíte záhadnou entitu, která ničí vše lidské.

V zájmu vydání restartu šílené série Saints Row, ke kterému dojde koncem srpna, si v první polovině příštího měsíce budeme moci zdarma zahrát druhý díl, který nabízí doslova přehršel obsahu a aktivit, takže vám čekání na novou hru rozhodně zkrátí. V Monaco: What’s Yours is Mine dáte dohromady parádní tým lupičů a pokusíte se provést dokonalý zločin, což bude zahrnovat plížení, kradení, a hlavně včasný útěk.

Na závěr připomínáme, že hry zdarma pro Xbox 360 v říjnu skončí.