Staňte se hrdinou s DC Universe Online

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 30.4.2016, 14:49

Publikováno: 30.4.2016, 14:49

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 3284 článků

Fanoušci komiksů ze stáje DC ke strojům a ovladače do bojové pohotovosti. Populární superhrdinové a padouši se hlásí o slovo ve free-to-play hře DC Universe Online. Jak název napovídá, jde o MMO titul, ve kterém se vaše postava hrdě postaví po bok Batmana, Supermana či dalších legend, a bude jen na vás, zda se dáte na dráhu kriminálníka nebo se stanete oslavovaným hrdinou. Každý přeci někdy zatoužil být výjimečný.

Hru stáhnete zdarma zde, přičemž pro pohodlné hraní potřebujete dvě věci. Tou první je 35 GB volného místa na pevném disku a druhou pak Zlaté členství služby Xbox Live. V případě, že vás hra chytne natolik, aby jste ochotně ulevili vaší peněžence, máte na výběr z několika placených „rozšíření“. Od několikaměsíčních členství, zajišťujících 10 % slevu nebo pravidelné odměny, až po Ultimate edici v hodnotě 1599 Kč, která zahrnuje 14 epizod a odemčení nových sil, štítů a slotů pro postavy.

12. 01. 2016 • tonyskate0

DC Universe Online na jaře pro Xbox One

Free-to-play hra DC Universe Online byla dlouze k dispozici pro PC a PS, ovšem po prodeji studia, které se následně přejmenovalo na Daybreak Game Company, hra zamíří už toto jaro i na Xbox One. Žánrové se jedná o akční MMO, tedy online hru pro velký počet hráčů, která jak název napovídá, je zasazena do komiksového světa DC Comics. Můžete tedy hrát za Batmana, Supermana a další hrdiny, ovšem neschází ani...

»