Temná sci-fi akce Scars Above ze Srbska

Autor: tonyskatePublikováno: 12.6.2021, 7:35

Publikováno: 12.6.2021, 7:35

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5613 článků

Jestli byste si z představených novinek vydavatelství Koch Media pod záštitou Prime Matter měli jednu zahrát, byla by to temné sci-fi akční dobrodružství Scars Above od srbského týmu Mad Head Games. Nejvíce vám prozradí přiložené záběry z hraní, na kterých hra vypadá opravdu skvěle, ale prozradíme vám, že hlavní hrdinka se jmenuje Kate Ward, je to vědkyně a astronautka, která ztroskotala na nepřátelské mimozemské planetě. Svou roli budou hrát nejen futuristické zbraně a technologie, ale také zkoumání úžasného světa, a to vše bude zapotřebí při boji o přežití s hrůznými monstry na planetě dech beroucích krás i strašlivých nočních můr.

Od dobrodružné akce Scars Above si slibujeme hodně a věříme, že po zhlédnutí herní ukázky jste na tom stejně. Teď už jen vydržet do příštího roku, kdy by hra měla vyjít.

24. 08. 2022 • Lukáš Urban0

Oznámena sci-fi adventura Scars Above

Jak to dopadne, když se Země potká s vyspělou mimozemskou civilizací, bylo vyobrazeno už mnohokrát. A naše civilizace z toho nikdy nevyjde jako vítěz. Jak se k tématu cizích návštěvníků postaví Scars Above, zjistíme neznámo kdy, ale projekt rozhodně nevypadá zle. S týmem SCAR, který se zabývá mimozemskou civilizací, se vydáte k Metahedronu. Jde o neznámou vesmírnou konstrukci, která se přiblížila k naší oběžné dráze a má v plánu neznámo co. Místo, abyste vedli hloubavou debatu nebo...

»