Temná taktická RPG Marvel’s Midnight Suns

Autor: tonyskatePublikováno: 25.8.2021, 22:27

Publikováno: 25.8.2021, 22:27

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5458 článků

Už nějakou dobu se spekulovalo o taktické RPG ze světa Marvelu, na které pracují tvůrci série XCOM, tedy studio Firaxis. 2K Games teď hru představili a Marvel’s Midnight Suns je skutečně dalším počinem zmíněného studia. Podle názvu je vám už jasné, že zavítáme do superhrdinského světa Marvelu, ovšem oblíbené postavy spatříte v trochu jiném, temnějším světle.

Avengeři jako Iron Man či Kapitán Amerika totiž budou potřebovat pomoc od „Půlnočních sluncí“, což jsou Blade, Ghost Rider a další, aby zastavili matku démonů Lilith. S tím jim musí pomoci prastarý bojovník Hunter, což je shodou okolností také opuštění dítě Lilith. Vy se pochopitelně ujmete vůdčí role skrze postavu Hunter, což je první původní postava Marvelu, kterou si budete moci upravit k obrazu svému.

Jak už tomu v taktických RPG bývá, budete velet týmu hrdinů, který si sami sestavíte a v průběhu kampaně jej může obměňovat. Tvořit jej budou nejen „Půlnoční slunce“, ale také již zmínění Avengeři a na své si přijdou i fanoušci X-Menů či Runaways.

Temnou stranu Marvelu prozkoumáte už příští rok v březnu.