The Golf Club vyjde již příští týden

Autor: tonyskatePublikováno: 15.8.2014, 15:11

Publikováno: 15.8.2014, 15:11

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5463 článků

Golfu od EA Sports se dočkáme až příští rok, i když nebude zrovna úplně tradiční, ale snad nezklame. Mezitím ovšem na Xbox One dorazí nezávislý kousek The Golf Club od HB Studios, který bude sázet především na ten reálný golf a zatím hra vypadá opravdu skvěle. A co je lepší, že se hry dočkáme již příští týden, kdy dorazí na Xbox Live v rámci programu ID@Xbox. Hra sice bude stát 35 dolarů, ovšem vypadá to na plnohodnotnou golfovou simulaci, takže lepší než šedesát babek za klasický titul. Tvůrci slibují procedurální generování hřišť, jež eliminuje načítací časy a tak i čekání mezi jamkami. Dále se můžete těšit na různé herní režimy včetně turnajů a online režimů. A čím asi hra nejvíce vynikne, to bude možnost tvořit si vlastní hřiště a jamky, na kterých pak budete moci podnikat vlastní turnaje a to i online. The Golf Club zkrátka zní skvěle a dorazí již příští týden v úterý pro Xbox One.

26. 04. 2017 • wellkeybig0

The Golf Club 2 se představuje trailerem

Když v roce 2014 díky programu ID@Xbox objvil The Golf Club, jistě potěšil spoustu golfařů a milovníky simulátorů. Dnes nám, studio Maximum Games dává k nahlédnutí The Golf Club 2 a vypadá opravdu výborně.

»
27. 08. 2014 • lindros88cze1

RECENZE: The Golf Club

Minulý týden dorazil na Xbox Live další nezávislý titul pro Xbox One, kterého jsme se dočkali díky programu ID@Xbox, a to The Golf Club. Počin od kanadských HB Studios vás přijde na 35 dolarů, což je na digitální titul docela hodně a tak jistě nezaškodí si předtím vyslechnout recenzi.

»
20. 08. 2014 • tonyskate2

The Golf Club dorazil na Xbox One

Na Xbox Live již dorazila povedená golfová simulace The Golf Club od kanadských HB Studios, kteří svůj počin vydali na Xbox One díky programu ID@Xbox. Tvůrci slibují procedurální generování hřišť, jež eliminuje načítací časy a tak i čekání mezi jamkami. Dále se můžete těšit na různé herní režimy včetně turnajů a online režimů. Hlavní předností pak bude možnost navrhovat a tvořit vlastní golfová hřiště a poté na nich pořádat akce....

»
23. 01. 2014 • tonyskate0

The Golf Club pro next-gen konzole

Na konzolích nové generaci si zatím můžete užít jen Powerstar Golf, který je exkluzivní pro Xbox One, a EA Sports také pracují na novém dílu své série. Do toho ale vstupuje kanadské studio HB Studios, které se letos na jaře chystá na Xbox One vydat jejich The Golf Club, a to nejspíše skrze program ID@Xbox. Tvůrci slibují kvalitně zpracovaná hřiště, žádné nahrávací časy, editor pro tvoření hřišť a také rozšířenou...

»