Bayonetta a Vanquish dostanou remaster

Autor: tonyskatePublikováno: 5.12.2019, 14:02

Publikováno: 5.12.2019, 14:02

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5696 článků

Japonské studio PlatinumGames vytvořilo řadu zajímavých her, mezi něž se určitě počítá i akční sci-fi střílečka Vanquish, která vyšla pod taktovkou společnosti SEGA v roce 2010. Hra sice dosáhla úspěchu u kritiků, zvláště díky rychlé akci, inovacím v žánru, vizuálnímu stylu a soubojům s bossy, ale prodeje už tak slavné nebyly. Mezi negativa totiž patřila i krátká kampaň, dabing a celkově scénář. Zdá se ale, že hra dostane druhou šanci.

Podobně jako v pondělí unikl remake Resident Evil 3 na PSN, teď Microsoft Store předčasně prozradil remaster právě střílečky Vanquish, jak se můžete přesvědčit na tomto odkaze. Hru opět vydá SEGA a podle obchodu by měla vyjít už 17. února. K oznámení tak pravděpodobně dojde příští týden na The Game Awards. Netušíme, jestli tvůrci kromě grafiky zapracují i na něčem jiném, ale nejspíše se bude skutečně jednat pouze o vizuální vylepšení, díky kterému si hru na Xbox One X zahrajeme ve 4K při 60 fps. Zatím se můžete podívat na dobový trailer.

AKTUALIZACE: Microsoft prozradil i spekulovanou výroční sadu her Bayonetta a Vanquish. Remasteru se tak dočká i narůživá rubačka Bayonetta, a to taktéž 17. února 2020.