Únor 2019 a jeho hry zdarma

Publikováno: 29.1.2019, 17:00

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5600 článků

V pátek nám začíná nejkratší měsíc v roce a možná je to dobře, protože výběr her zdarma vás po lepším měsíci trochu zklame, ačkoliv situaci opět zachraňují starší konzole. Na druhou stranu nás v únoru čeká spousta velkých novinek, takže byste na tituly z programu Games with Gold ani neměli čas.

Na Xboxu One nás bude čekat retro titul Bloodstained: Curse of the Moon, který duchovním nástupcem všech klasických plošinovek z let minulých, takže vás čeká vysoká obtížnost, ale taktéž přepínání mezi několika postavami s unikátními vlastnostmi. V druhé polovině měsíce dojde na fenomén zvaný Bomberman. Nejnovější počin zvaný Super Bomberman R nabízí tradiční hratelnost s několika novými režimy včetně příběhu a především exkluzivní postavy v podobě Master Chiefa.

Jak už jsme zmínili v úvodu, celou nabídku opět podrží Xbox 360 a tentokrát i původní Xbox. V první polovině února bude zdarma ke stažení akce Assassin’s Creed Rogue, která se svou hratelností a funkcemi podobá Black Flag, což vás jistě potěší. Zajímavější je ale fakt, že tentokrát si zahrajete za bývalého asasína, který se dal k templářům.

Je fajn, že Microsoft do nabídky Games with Gold zařazuje i zpětně kompatibilní hry z původní konzole Xbox, jež jsou navíc na Xboxu One vizuálně vylepšeny. Tentokrát přišla řada na jeden z mnoha kvalitních titulů ze světa Hvězdných válek a od 16. února si tak zdarma stáhneme Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy. Pod vedením Luka Skywalkera se stanete novým kadetem a navštívíte řadu klasických lokací a sami si rozhodnete, na kterou stranu se přidáte.

26. 06. 2018 • Lukáš Urban3

Recenze: Super Bomberman R

Zlý vládce Buggler má choutky na ovládnutí vesmíru. Sám o sobě ovšem stačí maximálně na podmanění vrakoviště, což pro začátek není tak zlé. Právě tady vdechne život pěti zlotřilým obrům, s jejichž pomocí převezme vládu na stejným počtem planet v soustavě Starry Sky Nebula. Ve světě, kde je dobro na úřadu práce, by měl vyhráno a popíjel někde olejové Mojito na okraji galaxie. Rodinka Bombermanů ale nehodlá mocichtivému lotrovi posluhovat. A také...

»