Veselé Vánoce a šťastný nový rok!

Autor: tonyskatePublikováno: 23.12.2016, 18:00

Publikováno: 23.12.2016, 18:00

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5385 článků

Nebudeme vás zdržovat od pojídání cukroví, hraní her, koukání na Pelíšky a přejdeme rovnou k věci :-). Za celou redakci bych vám chtěl popřát krásné Vánoce, bohatého Ježíška s dobrým herním vkusem a hodně štěstí a zdraví v roce 2017, který bude pro Xbox velmi důležitý. Současně vám chci poděkovat za podporu a stejně tak i klukům, kteří vás prakticky denně zásobují novinkami z herního světa a bez nichž už by Xboxweb pravděpodobně neexistoval.

Přeci jen Lukáš (p.a.c.o), Pepa a Jirka (waggon) už se na webu drží dlouho, ačkoliv na mě jsou zatím krátcí :-). Lukáš, teď mám na mysli toho víkendového, kterého znáte pod přezdívkou ChaosteoryCZ, je u nás sice teprve přes rok, ale kromě role dvorního grafika, se naplno zapojil i do psaní a chodu webu, a zásobuje vás i špičkovými recenzemi.

V době volna vás příležitostně Lukáš potěší nějakou novinkou, pokud bude něco zajímavého, ale především vás bude waggon zásobovat informacemi o aktuálních slevách na Xbox Live. Těšit se můžete i na naše ohlédnutí za uplynulým rokem, které bude opravdu masivní, takže kromě knížek budete mít co číst i u nás. Návrat očekávejte v prvních dnech ledna…

xbw_volno