Vývoj nového Battlefieldu jde jako po másle

Autor: HusekDPublikováno: 4.2.2021, 13:35

Publikováno: 4.2.2021, 13:35

Sociální sítě

O autorovi

HusekD

Je autorem 214 článků

Společnost EA se pochlubila skvělou pracovní morálkou studia DICE, které je údajně s vývojem nového dílu Battlefield daleko napřed, než se původně v tento okamžik předpokládalo. Odhalení Battlefieldu 6 je naplánováno na jaro letošního roku, a vydání by jsme se měli dočkat snad někdy v prosinci. Zatím víme, že se opět dočkáme moderního bojiště, které se v této sérii ukázalo jako to nejúspěšnější a u hráčů nejoblíbenější.

Bude se také jednat o opravdový nextgen titul, který má naplno využít výkonu nových konzolí Series X/S a to i přesto, že se mají nového dílu dočkat i majitelé minulé generace. Na verzi pro Xbox One má pracovat separátní studio, tudíž by to nemělo nijak brzdit hlavní vývojářský tým. Čekají na nás obrovská bojiště, která svojí rozlohou ještě v této sérii nebyla k vidění a také možnost hrát až v počtu 128 hráčů na jedné mapě. Jaro se nám nezastavitelně blíží a my jsme plni očekávání, zdali si Battlefield od posledního dílu polepší, protože Battlefield V nebyl u hráčů přijat zrovna nejlépe.

A co vy? Těšíte se na nový „nextgen“ Battlefield, nebo vás už tato značka nechává chladnými? My budeme EA i DICE bedlivě sledovat a snad vám budeme moct brzy ukázat nové záběry přímo ze hry.