Xbox Game Pass brzy opustí další 3 hry

Autor: tonyskatePublikováno: 15.7.2020, 15:26

Publikováno: 15.7.2020, 15:26

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5463 článků

Během dnešního dne se s předplatným Xbox Game Pass rozloučí špionážní akce Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, zombie akce Dead Rising 4 a retro arkáda Blazing Chrome. Na konci měsíce je pak budou následovat další tři tituly, ovšem tentokrát už to nebudou takové ztráty. Jednak nás opustí kriket Ashes Cricket, což snad tolik nemrzí. Za větší škodu bychom považovali dobrodružný kousek RiME, v němž se vydáte na záhadný ostrov plný hádanek. Posledním titulem pak bude The Banner Saga 3, tedy vyústění vikinské trilogie strategických RPG.

Ashes Cricket, RiME i The Banner Saga 3 si můžete ještě do 31. července zahrát, ovšem poté už budou vyřazeny z nabídky předplatného Xbox Game Pass.

02. 07. 2019 • waggon4

Xbox Weeks Deals – 2.7. až 9.7.2019

A máme tu opět prázdniny, pohodu a okurkovou sezonu, tudíž tomu i odpovídá i nabídka slev. Asi nejvíc zaujme Mass Effect: Andromeda, Dragon Age: Inquisition či UFC3, ale zrovna u těchto her od EA platí, že brzo budou, respektive už je jako v případě UFC, v EA Access. Napomenout nesmíme na Farming Simulator 17 nebo leteckou akci Flying Tigers: Shadows Over China. A jako malou pozornost pro tři z vás:...

»
19. 06. 2017 • p.a.c.o0

RECENZE: RiME

Pohádky mají rády snad všechny děti. Není v nich jenom dobro a zlo, ale také třeba místa, kam by se člověk chtěl podívat a občas i nějaké to nadpřirozeno. Ani hráči nejsou výjimkou, protože i oni jsou děti, jenom se trochu změnila hodnota jejich hraček. Navíc právě ve hře můžeme zažít parádní příběh, a ještě u toho třeba trochu procvičit myšlení a uvažování.

»