Xbox Series X se pochlubí nejnovější Yakuzou

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 7.5.2020, 18:39

Publikováno: 7.5.2020, 18:39

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 3185 článků

Stačilo pár let, trocha odříkání a Yakuza si velebí na konzoli Xbox. A to tak dobře, že Sega dopraví i nejnovější díl Like a Dragon, a to hned jako launch titul při startu Series X. Hezké, že? My říkáme ano, protože bojová RPG nabídne funkci Smart Delivery, to kdybyste si příští generaci koupili až později a na Yakuzu nechtěli čekat. Příběh nás zavede do Jokohamy moderní doby, konkrétně za malou rybou jménem Ichiban Kasuga. Jenže i z malé ryby může vyrůst velký sumec, a to díky dvěma desítkám různých povolání. Ať už se stanete hudebníkem, osobním strážcem nebo kouzelníkem, získáte unikátní dovednosti a strom vylepšení. A dál už je to žánrová klasika se vším všudy.

24. 06. 2021 • tonyskate0

Dotykové ovládání pro 8 cloudových her

Předplatné Xbox Game Pass se rozšiřuje nejen na konzolích a počítačích, ale také v rámci cloudu na Androidu a brzy také na iOS a Windows 10. Stále více her také dostává podporu dotykového ovládání, což je prima, ačkoliv nejlépe se asi většina stále hraje s ovladačem, zvláště v případě her, které vyžaduje rychlejší reakce.

»
07. 12. 2020 • japo0

RECENZE: Yakuza: Like a Dragon

Dnes už není třeba sérii Yakuza (Ryū ga Gotoku) japonských herních vývojářů dlouze představovat. Příběh Kazuma Kiryu, člena japonské mafie Yakuza, si získal nejprve japonské publikum na konzolích PS. Vzestupná kvalita práce japonských vývojářů si vydobyla reputaci i u amerických a evropských hráčů. Ostatně celá franšíza prodala celosvětově slušných 14 milionů kusů a příběh Kazumy Kiryu vydal zatím na sedmero pokračování. V Japonsku se podle prvního dílu natočil film, o účast...

»
30. 11. 2020 • Cryptah0

XkoGuru členem mafiánského klanu YAKUZA

Dnes se podíváme na hru Yakuza: Like a Dragon, která je osmým dílem celé této série. Je zde hodně novinek a to nejen to, že hra je nyní větší a máte možnost se pohybovat v mnohem větším světě, který je plně otevřený. V tomto posledním díle jsme dostali dokonce nového hrdinu, budeme se učit novému systému boje a podíváme se na nějaké questy, které na ve hře čekají.

»
20. 10. 2020 • tonyskate0

Next-gen Yakuza: Like a Dragon pro Series X/S

Série Yakuza se Xboxu vyhýbala až příliš dlouho, ovšem Phil Spencer si je vědom absence japonských her a neustále pro nás něco shání. Proto bylo příjemným překvapením, když na loňské X019 bylo oznámeno, že první tři hry série (Yakuza 0, Yakuza Kiwami a Yakuza Kiwami 2) vyjdou na Xbox One, a to rovnou v předplatném Xbox Game Pass. Mezitím už se tak stalo a někteří z vás už si jistě prošli kriminálním...

»