Zvířecí battle royale pro Xbox Game Pass

Autor: tonyskatePublikováno: 10.5.2021, 10:19

Publikováno: 10.5.2021, 10:19

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5002 článků

Předplatné Xbox Game Pass nabízí nejen velké tituly od Microsoft a ostatních vydavatelů, ale také je kolébkou pestrých her od menších a nezávislých studií. Jedním z takových se 1. června stane titul Super Animal Royale, který vyjde v rámci předběžného přístupu Game Preview a pro předplatitele Ultimate bude navíc zdarma přístupná Founder’s Edition.

Super Animal Royale je 2D online střílečka až pro 64 hráčů se zvířecím nádechem. Velký Orel sesadí 64 geneticky upravených bytostí, které budou bojovat o přežití. Arénou budou pozůstatky zábavního safari parku, kde vás budou čekat materiály a zbraně včetně pušek, brokovnicí, granátů či třeba banánů. Bojovat můžete na vlastní pěst, ve dvojicích anebo v týmech až o 4 hráčích. Vlastně se jedná o takový zvířecí battle royale.

Při vydání se můžete těšit na více než 300 roztomile krvelačných zvířecích plemen, k jejíž úpravě vám poslouží přes 600 předmětů. Slíbena je také podpora hraní napříč platformami stejně jako sdílený postup hrou na více zařízeních. Předchozí zmínka o battle royale je namístě navíc i proto, že tvůrci nabídnou sezónu s Animal Passy, což je jejich obdoba populárních Battle Passů. Více už vám prozradí přiložený trailer a nezapomeňte, že tahle zvířecí jízda vypukne pro předplatitele Xbox Game Pass už 1. června.