Alaskan Truck Simulator s náklaďáky na Aljašce

Autor: tonyskatePublikováno: 25.1.2023, 6:11

Publikováno: 25.1.2023, 6:11

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 6203 článků

Simulátory náklaďáků a kamionů jsou na konzolích stále opomíjeny, když tedy nebereme v potaz pár slabších pokusů. Zatímco co je tedy Euro Truck Simulator stále v nedohlednu, přesuneme pozornost na Alaskan Truck Simulator, který byl nově oznámen pro Xbox Series X|S. Jak název napovídá, čeká nás simulátor nákladní dopravy, kdy usedneme za volant kamionu, ovšem v tomto případě si tvůrci ještě pohrají s prvkem přežití, které nebude v drsné divočině Aljašky vůbec snadné.

Nepředvídatelnost dynamického systému včetně změn ročních období a cyklu dne a noci může pěkně potrápit nejen váš náklaďák, ale i vás jakožto řidiče. Pochopitelně začnete zvolna, ovšem jak bude postupovat kariérním žebříčkem, získáte přístup k lepším strojům i vybavení, a tak budete moci přijmout náročnější zakázky. Oproti jiným hrám tohoto žánru pak nebudete mít na svědomí jen náklaďák, což zahrnuje tankování, výměnu oleje či nasazování řetězů, ale i sami sebe, takže se musíte mít na pozoru před únavou a hladem.

Tvůrci slibují rozlehlou interaktivní mapu, kterou budete moci prozkoumat na kolech náklaďáku, ale také po svých. Zajímavě zní i záhady a tajemství, jež budou čekat na odhalení. Alaskan Truck Simulator to tedy zkusí trochu jinak a zatím to zní rozhodně zajímavě. Hru máme očekávat letos a více vám už vám prozradí přiložené trailery, v kterých dojde i na život aljašského řidiče včetně lovu zajíce.

11. 07. 2024 • xkotv0

Alaskan Road Truckers: Highway Edition dojel na Xbox

Alaskan Road Truckers: Highway Edition, očekávaný simulátor řízení nákladních vozidel, se se konečně dostává na konzole a dnes dojede až k vám domů. Titul si získal pozornost na PC, a to díky svému zaměření na autentický zážitek z řízení a života truckera. Konzolová verze přináší všechna dosud vydaná DLC a nabízí možnost prozkoumat více než 6 000 mil silnic na ploše 260 000 čtverečních mil. Připravte se na opravy vašeho kamionu...

»
27. 05. 2024 • DandyCZE0

Alaskan Road Truckers: Highway Edition dorazí v červenci

Všichni virtuální řidiči a zejména kamioňáci by měli zbystřit. Na konzole míří velmi zajímavá hra Alaskan Road Truckers: Highway Edition, která už nějaký ten den popojíždí na PC a nemá úplně špatné hodnocení. Otázkou samozřejmě zůstává, jak bude vypadat port, jestli půjde ovládat na volantech atd.. Po stránce obsahu to bude na 100% a s hrou dostaneme i všechny doposud vydané DLC.

»
03. 08. 2023 • tonyskate0

Bližší představení života řidiče na Aljašce

Začátkem roku jsme psali o hře Alaskan Truck Simulator, která ovšem už tehdy necílila jen na obyčejné převážení zakázek, ale i na život řidiče kamionu v drsné divočině Aljašky, k čemuž patří i přežití, když se něco pokazí. Tvůrci vás tak pověří nejen tankováním, výměnou oleje či nasazováním řetězů, ale také si budete muset hlídat únavu a hlad. Hrát tedy budete především za řidiče trucku a nejspíše proto se tvůrci rozhodli titul...

»