Autoři Left 4 Dead to zkouší s další akcí

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 11.12.2020, 5:17

Publikováno: 11.12.2020, 5:17

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 2930 článků

Zombie střílečka Left 4 Dead byla hit a zapomenutý Evolve pravý opak. Ne vždy se povede šlápnout místo lejna do hroudy zlata, což neznamená, že poklad přestanete hledat. A tak se Turtle Rock Studios vrací s novou kooperativní střílečkou, aby se pokusily navázat na zašlou slávu. Back 4 Blood nehodlá vymýšlet spoušť ke zbrani a vydá se standardní cestou multiplayerových akcí. To znamená online až pro čtyři hráče, ovšem s možností hrát sólo jako vedoucí čtyřčlenného komanda. Chybět nebude PVP část s několika režimy a hraním za obě strany a speciální systém karet, s nímž se postava může vylepšit hned v několika směrech.

Příběhově jsme opět v době, kdy se lidstvo promění v cosi hnusného. Zombíky tentokrát střídají monstra ovládaná mimozemským parazitem. Vznikla tak nová stvoření pojmenovaná Ridden, s nimiž se musí utkat poslední ostrůvek lidstva. Jestli půjde vše, jak má, vyjde titul pro Xbox One a Xbox Series X|S v červnu příštího roku.

18. 12. 2020 • Lukáš Urban1

Back 4 Blood na záběrech z hraní

Včera na PC začalo uzavřené testování nedávno oznámené kooperační střílečky Back 4 Blood. Akce od autorů Left 4 Dead si opět hraje s nemrtvými, i když tentokrát nezapomíná na monstra a modernější herní prvky. Jak prozatím hra vypadá můžete vidět na záznamu streamu, který proběhl ku příležitosti testování. Veškeré nedokonalosti berte s rezervou, protože do plného vydání zbývá více než půl roku. Co se hratelnosti týká, jde o tradiční čistku...

»