Brňáci lanaří hvězdy devadesátek v Crime Boss: Rockay City

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 9.12.2022, 9:30

Publikováno: 9.12.2022, 9:30

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 3218 článků

Jak získat pozornost hráčů? Pokud cílíte na dnešní třicátníky, pak je to jednoduché. Jednoduše se domluvte s vysloužilými filmovými hvězdami a postavte na nich základ akční hry, kde se to hemží kartely, špinavým obchodem a ulicemi nasáklými zločinem.

Rockay City je pulzující velkoměsto 90. let, kde pravidla určují gangy, zatímco muži zákona neví, kam dřív skočit. Vy sami se stanete šéfem zločinecké organizace, která využívá chytré lidské zdroje, aby porazila konkurenční zločince a vyzrála nad dychtivým, a hlavně nezastavitelným, šerifem. Náplní práce budou šmeliny všeho druhu, od loupeží, po ozbrojená přepadení a vydírání. Hra nabídne i roguelike prvky, takže se připravte, že vaše přehmaty budou tvrdě trestány.

A teď to hlavní. Ústřední postavu ztvárnil Michael Madsen, který patří mezi oblíbence samotného Tarantina. V pozici parťáků se představí kráska ve výslužbě Kim Basinger, král padouchů Michael Rooker, béčkař Damion Poitier a muž, který je na všechno už příliš starý, tedy Danny Glover. Šéfové konkurenčních gangů mají tvář charismatického Dannyho Treja a zapomenuté vanilkové zmrzliny, rappera Vanilla Ice. A kdo se chopil role šerifa? No přece texaský ranger Chuck Norris.

Za celým projektem stojí brněnský tým Ingame Studios a k vydání dojde na konci března.