Burning Snow DLC do Hell Let Loose

Autor: lindros88czePublikováno: 2.12.2022, 13:17

Publikováno: 2.12.2022, 13:17

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

lindros88cze

lindros88cze

Je autorem 154 článků

Pokud patříte mezi fanoušky WW2 a akčních her, tak do Hell Let Loose se chystá poměrně obsáhle DLC  Burning Snow které vyjde 6.12.2022.

Do hry bude přidána poměrně zajímavá mapa s ohledem na aktuální situaci ve světě, a to oblast Charkova v zimní hávu. Do vaší výbavy přijedou nové stroje, jako džíp Willys, německý Kubelwagen, Gaz-67 nebo sovětský lehký tank T-70. Na mapě budete moci najít známe Molotovy koktejly nebo plamenomety.

Pokud jste ještě nehráli HLL, tak se připravte na realistický a náročný gameplay, kde smrt čeká na každém rohu. Do války si doporučujeme vzít kamaráda ve dvou se lépe umírá.

07. 09. 2021 • p.a.c.o0

Hell Let Loose již za necelý měsíc

Akce s prvky strategie v kulisách druhé světové války. Tak nějak by se v kostce dala shrnout připravovaná hra Hell Let Loose, která jako jedna z prvních dorazí pouze na konzole nové generace Xbox Series. Ostatně souboje týmů o padesáti hráčích si jistě žádají hromadu výkonu. Boje se budou odehrávat na deseti mapách tematicky zařazených do západní fronty, kam nás zavedou dva herní módy – Offensive a Warfare. Zajímavě zní také přítomnost...

»