Červen 2021 a jeho hry zdarma

Publikováno: 26.5.2021, 17:03

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5465 článků

Tento rok to zatím s nabídkou her zdarma Games with Gold pro členy Xbox Live Gold bylo relativně obstojné a případně vám to vykompenzovala bohatá nabídka předplatného Xbox Game Pass. Nicméně v červnu nás čeká výraznější propad, ale třeba níže uvedeným hrám dáte alespoň šanci.

Prvním titulem bude umělecký kousek The King’s Bird, který kombinuje plošinovku a plachtění, samozřejmě s řádkou dávkou přesnosti. Cílem pak je uniknout z utajované světa a odhalit pravdu o své svobodě. Následovat bude další izometrická RPG, tentokrát Shadows: Awakening se souboji v reálném čase. Hra je další v sáze Heretic Kingdoms a umožní vám například plynule přepínat mezi dvěma světy.

Na Xboxu 360 nás pak v první polovině června bude čekat arkádová bojovka NeoGeo Battle Coliseum, v níž se střetnou ti nejlepší bojovníci, ať už původní hrdinové či jedinečné postavy. Druhým titulem je taktéž bojovka, ovšem už známější, a to Injustice: Gods Among Us od autorů Mortal Kombat. Legendární bijce ovšem nahradí hrdinové a padouši z komiksového světa DC.

21. 12. 2017 • p.a.c.o17

Xbox Game Pass za dvacku a novinky pro leden

Co nevidět odstartuje nový měsíc (leden), který dokonce bude i v novém roce a tak je na místě se podívat na nové hry, které se objeví v nabídce Xbox Game Pass. Půjde hned o desítku titulů, kdy celá řada z nich si jistě zaslouží pozornost. Lednovou nabídku tedy rozšíří NBA Playgrounds, Injustice: Gods Among Us, Devil May Cry 4 SE, Fuzion Frenzy (hra z původního Xboxu), Metal Gear Solid: Ground...

»
31. 05. 2016 • tonyskate0

Injustice 2 by mohlo být oznámeno na E3

Žánr bojovek většinou existuje ze zavedených sérií, jako jsou Mortal Kombat či Killer Instinct. Před pár lety ovšem studio NetherRealm pod hlavičkou Warner Bros. připravilo hru Injustice: Gods Among Us. Tato mlátička od tvůrců legendárního Mortal Kombatu proti sobě postavila superhrdiny a padouchy z komiksového světa DC Universe. Hra byla úspěšná a stejně tak i její prodeje, takže nás nepřekvapila dnešní domněnka, že už na E3 by mohlo být oznámeno pokračování....

»
12. 11. 2013 • tonyskate0

Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition se blíží

Již na konci měsíce vyjde v Evropě kompletní edice letošní bojovky Injustice: Gods Among Us. Ultimate edice kromě základní hry nabídne všechny stažitelné balíčky, tedy všech 6 nových postav, 60 S.T.A.R. Lab misí a 47 skinů. Pokud jste tedy na tuto bojovku stále čekali, tak nyní se blíží ta správná chvíle, abyste si hru pořídili.

»
08. 10. 2013 • tonyskate0

Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition v listopadu

NetherRealm a Warner Bros. potvrdili vydání Ultimate Edition pro jejich letošní bojovku Injustice: Gods Among Us. Tato edice kromě základní hry nabídne také přes 30 nových skinů, 6 nových postav a také 60 nových misí S.T.A.R. Lab. Zkrátka všechen stažitelný obsah. V Evropě tato edice vyjde 29. listopadu a níže můžete vidět oficiální packshot.

»
12. 09. 2013 • tonyskate4

Slevy na hry od Warner Bros.

Warner Brothers na Xbox Live právě pořádá výprodej svých her. Slevy se týkají titulů Injustice: Gods Among Us, Batman: Arkham Asylum a Batman: Arkham City. Za výhodné ceny si můžete pořídit nejen samotné hry, ale také všechny jejich dodatky včetně nových postav a map. Zlevněny jsou také tituly LEGO Batman a LEGO Batman 2, které si můžete pořídit za pouhých 149,50Kč.

»
17. 05. 2013 • lindros88cze0

RECENZE: Injustice: Gods Among Us

Studio NetherRealm, které stojí za úspěšným remakem série Mortal Kombat z roku 2011, nedávno vydalo další povedenou bojovku Injustice: Gods Among Us, v které se proti sobě postaví superhrdinové ze slavné komiksové série DC Comics. Ed Boon, který je otcem série Mortal Kombat, spolu se studiem NetherRealm vytvořili další výtečnou bojovku Injustice: Gods Among Us. Možná si chtěli odpočinout od brutální, chaotické a krvavé akce, kterou nabízí MK, ale titul...

»