Deus Ex: Universe pro next-gen konzole

Autor: tonyskatePublikováno: 3.10.2013, 9:56

Publikováno: 3.10.2013, 9:56

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 6056 článků

Eidos Montreal na svém blogu uveřejnil docela zajímavý příspěvek, který se zabývá budoucností sci-fi série Deus Ex. Jako první se ale podíváme na Deus Ex: Human Revolution, který byl jak kriticky, tak komerčně úspěšný. Již 25. října vyjde edice Director’s Cut, která kromě doladěné hlavní hry nabídne také všechen stažitelný obsah a funkce pro druhou obrazovku skrze aplikaci SmartGlass.

A nyní se podíváme na projekt Deus Ex: Universe, na kterém se pracuje již nějakou dobu a bylo nyní potvrzeno, že hra je již ve vývoji pro PC a next-gen konzole. Tvůrci o hře zatím nic neodhalili, ale připravili si pro vás alespoň luxusní artwork. Kdy hra vyjde, je zatím neznámo, ale odhadujeme, že se tak stane až v roce 2015.

deus-ex-universe

05. 12. 2014 • tonyskate0

Engine Dawn pro sérii Deus Ex

Studio Eidos Montréal nadále pracuje na budoucnosti sci-fi série Deus Ex, kdy předchozí titul v podobě Human Revolution se opravdu povedl. Už dříve bylo potvrzeno, že se dělá na pokračování série a nyní představí herní engine Dawn pro konzole nové generace a PC, který bude pohánět budoucí hry ze série Deus Ex. Níže můžete vidět přímo screenshot z enginu, kterým se tvůrci snaží zachytit jeho zobrazení úrovně detailů a vizuální...

»