FIFA 22 se ukazuje v úvodním videu

Autor: lindros88czePublikováno: 11.7.2021, 17:51

Publikováno: 11.7.2021, 17:51

Sociální sítě

O autorovi

lindros88cze

lindros88cze

Je autorem 122 článků

Do vydání FIFA 22 nezbývá už moc času, a EA nám konečně naservírovali úvodní trailer a informace. Za sebe osobně jsem hledal hlavně novinky typu hratelnosti a třeba crossplay hraní. Bohužel zatím crossplay zůstává snem a v oblasti hratelnosti EA představuje HyperMotion.
Tento název pod sebou skrývá pravidelné informace o nové technologii, která přinese do hry „úplně“ nový herní zážitek. AI se bude učit a zlepšovat svoji hru, aby poskytla co nejvěrohodnější pocit z hraní. Vše bude umocňovat mnohem více animací, což bude možné zejména díky výkonu nových konzolí. Na samotné novinky se podíváme v následujících dnech a projdeme si vše postupně. Jdeme se podívat na první trailer!

Co vás určitě bude zajímat je datum vydání a to je stanoveno na 1. 10. 2021, čas si budete moci zkrátit díky vylepšeným edicím a první čutnutí můžete očekávat 27. 9. 2021.

Pozor při objednávání, jelikož pokud kupujete hru Standardní na Xbox One a následně přejdete na Xbox Series, budete si MUSET koupit novou hru. Pokud se tomu chcete vyhnout, můžete využit takzvané duální služby, kdy budete mít přístup k obou platformám, ale zde už musíte šáhnout trošku do kapsy, tato služba je dostupná pouze s nákupem Ultimate Edice!

Jinak na obalu se můžete těšit na hvězdu MBAPPE!

29. 07. 2021 • p.a.c.o0

FIFA 22 dostala první oficiální gameplay

Slovíčkem, které se budou muset naučit všichni hráči série FIFA na nových konzolích je technologie HyperMotion. Právě jí, ale nejen jí, je věnován nový gameplay trailer, v němž se dále představují ostatní novinky jako autentické pohybu týmů, práce s míčem, učení Al, nová fyzika míče nebo výbušný sprint, o kterém jsme si něco málo pověděli minule. Ovšem traileru se nic nevyrovná, takže je fajn, že EA nám přehled novinek připravili pěkně...

»
21. 07. 2021 • p.a.c.o0

Spousta novinek ve FIFA 22

Dnešek by se dal označit za fotbalový den, protože hned po velkém oznámení od Konami přispěchal s hromadou novinek také konkurent od EA v podobě FIFA 22. Tím hlavním je půl hodinové video, v němž nám vývojáři představují ty největší novinky, s nimž se na trávníku nové generace budeme setkávat. Nové generace říkáme záměrně, protože novou verzi hry se spoustou vylepšeních dostanou i majitelé Xbox One konzolí, nicméně to nejzajímavější...

»