Fortnite začíná 4. sezónu

Autor: olishuPublikováno: 19.9.2022, 12:07

Publikováno: 19.9.2022, 12:07

Sociální sítě

O autorovi

olishu

Je autorem 79 článků

A nebyla by to správná nová sezóna, kdyby si herní mapa neprošla malými změnami, a to jak z herních, tak i z příběhových důvodů.

Tato sezóna, která se jmenuje PARADISE, představuje podivnou lesklou tekutinu zvanou Chrom, která začala pomalu, ale jistě požírat ostrov. Spolu s ní přichází postava The Herald—jako tajemný květinový padouch. Samotná mapa má nyní čtyři odlišné biomy. Užijete si jak sníh, klasickou zeleň, poušť tak i přicházející podzim.

Chrom bude ve 4. sezóně 3. kapitoly hrát hlavní roli. Díky Chrome Splach můžete proměnit stěny nepřátelské stavby a v klidu jimi proskočit. Když pak v Chrom proměníte sami sebe, budete na chvilku imunní vůči poškození ohněm a pádem. Prolezete každým zdivem a při sprintu se proměníte v Chrome blob.

Kromě toho, že se z minulých sezón do hry vrátilo pár starších zbraní a předmětů, tak tato nová 4. sezóna přináší i zbraně zcela nové—a samozřejmě celé „zchromované“. Jde o brokovnici EvoChrome a burst rifle EvoChrome. Obě jsou speciální v tom, že pokud s nimi budete dávat nepřátelům poškození, tak si zbraně během hry budou sami vylepšovat svoji vzácnost.

Našli jste na mapě klíče? Je teď velká šance na ně narazit. K čemu ale jsou? Použít je můžete k otevření trezorů. Trezor s nízkým zabezpečením vyžaduje k otevření jeden klíč a trezor s vysokým zabezpečením vyžaduje dva klíče, ale takový vám samozřejmě nabídne i lepší loot. Pokud klíč najdete a seberete, tak se vám na mapě ukážou místa, kde trezor najít.

A na závěr to nejočekávanější z každé nové sezóny! Battle pass obsahuje kromě emotů, padáků nebo krumpáčů i 7 nových skinů a jejich varianty. Paradigm hned na prvním levelu potěší, ale rozhodně nebude z Battle passu jediná. Těšit se můžete i na Grriz, Meow Skulls nebo Lennox Rose. Největším lákadlem ale bude Spider—Gwen na kterou musíte nahrát level 100. Jako secret skin je již zmiňovaná The Herald. Tato tajemná dáma s velkou růžovou hlavou očividně stojí za invazí Chromu a podle všeho je dalším padouchem, který chce ostrov ovládnout. Takže není jiná možnost než ho zase ochránit.

Líbí se vám nová sezóna? A co říkáte na Chrom jako herní novinku? Bude to pro vás výhoda v boji?

Přijďte se podívat na naše další kanály a zkuste nás podpořit odběrem. Případně moc děkujeme!
Discord – pobavíme se o všem kolem Xbox, ale i mimo něj https://discord.gg/QSkvng7
Náš web – https://www.xboxweb.cz/
Facebook – https://www.facebook.com/xboxweb.cz
Instagram – https://www.instagram.com/xboxweb/
Twitter – https://twitter.com/Xboxwebcz
TikTok – https://www.tiktok.com/@xboxweb
Twitch – https://www.twitch.tv/xkotvcz
Trovo – https://trovo.live/s/xkotv

04. 12. 2023 • p.a.c.o0

Další novinky do Fortnitu

Kromě všech novinek, které přicházejí do Fortnite Chapter 5 Season 1, se tento týden chystají i další. Těmi hlavními jsou LEGO Fortnite a Rocket Racing. LEGO a Fortnite se spojí v jeden zajímavý celek ve čtvrtek 7. prosince. Hra LEGO Fortnite, jež bude součástí samotného Fortnite, je popisována jako ultimátní LEGO dobrodružství na přežití s rozsáhlými otevřenými světy k prozkoumávání. LEGO Fortnite je určeno pro všechny věkové kategorie a je prvním...

»
04. 05. 2023 • olishu0

Najdi Sílu ve Fortnite

Spolupráci Star Wars s Fortnitem věrní hráči už dávno znají z předchozích let. Jde o speciální – časově omezenou – událost, kterou se tyto květnové dny oslavují. Plní se různé úkoly za odměny. Shop bývá plný ikonických Star Warspostav a do hry se na čas eventu přidávají dobře známé zbraně v podobě světelných mečů a blasterů.

»
13. 03. 2023 • olishu0

Neonový Fortnite v nové sezóně

Před pár dny se ve Fortnite nově představila druhá sezóna a přináší do vcelku poklidné jihovýchodní části mapy plno změn. Máme tu nový biom z feudálního Japonska a asi prozatím největší lokaci ve hře s názvem MEGA City. Toto neofuturistické město má plno neonově osvětlených mrakodrapů, svítících billboardů, ulic a uliček zahalené lehkým deštěm. Město je také obklopeno řadou kolejnic, po kterých se můžete rychle pohybovat a zároveň střílet.

»
25. 01. 2023 • olishu0

Isaac Clarke ve Fortnite

Fortnite je plný herních i filmových postav a zdá se, že tyto spolupráce rozhodně nekončí. Ještě se nám v nové 4. kapitole neodemkl Geralt z Rivie a už je tu další herní legenda. Tentokrát představuje oblíbenou postavu z hororové herní série Dead Space a to právě v čas, protože se blíží vydání remaku této hry.

»
05. 12. 2022 • olishu0

Fortnite začíná 4. kapitolu

V sobotu večer probíhal ve hře Fortnite velký event, který ukončoval 3. kapitolu — ta je prozatím nejkratší, protože trvala pouze rok. A pokud jste v sobotním eventu nechyběli, tak jste na konci viděli zbrusu novou mapu (a to doslova), která na nás bude čekat. Ve hře je nyní celá řada novinek a neznámých míst. Pro ty, co Fortnite dlouho nehráli — ale i pro ty, co po sobotním večeru netrpělivě čekali...

»
06. 06. 2022 • olishu0

Vibin – nová sezóna Fortnite je tady

Třetí sezóna v třetí kapitole dnes oficiálně dorazila a opět přináší mnoho změn jak na mapě, v arzenálu, tak ve hře samotné a v nadupaném Battle Passu na vás čeká Darth Vader, Evie ochránkyně Adoru, nebo sám velký archeolog Indian Jones. Sezóna Vibin navazuje na včerejší event „Collision“, který ukončil druhou sezónu a udělal z ostrova jednu obrovskou párty. Tato párty přichází také s několika změnami na mapě v čele...

»
06. 05. 2022 • tonyskate0

Fortnite zdarma v cloudu Xbox

Microsoft včera přišel s překvapivou zprávou, že jeho služba cloudového hraní Xbox půjde za hranice předplatného Xbox Game Pass Ultimate a jeden titul bude možné hrát zcela zdarma. Z titulku už víte, že se jedná o fenomén Fortnite. Xbox totiž spojil síly s Epic Games a tento battle royale si zahrajete skutečně kdekoliv a kdykoliv. Stačit vám k tomu bude účet Microsoft a telefon/tablet s iOS nebo Androidem či počítač s Windows a přístup k internetu. Nemusíte...

»
30. 03. 2022 • olishu0

Fortnite i bez stavění

Když ve Fortnitu odstartovala nejnovější sezóna, Epic udělal odvážný krok – na několik dní vypnul stavění. To je ale pro Fortnite právě tou neodmyslitelnou součástí a hra se tak stala standardním Battle Royalem. V komunitě tato novinka otřásla přístupem ke hře. Někdo ji s radostí přijímá a někdo naopak nabručeně odmítá. Stavění bylo přeci to, co dělalo tuhle hru právě tak odlišnou od těch ostatních…

»