Forza Horizon 5 se údajně ukáže letos

Autor: tonyskatePublikováno: 23.4.2021, 7:31

Publikováno: 23.4.2021, 7:31

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5385 článků

Loni herní novinář Jeff Grubb naznačoval, že Forza Horizon 5 by mohla vyjít tento rok, a to i navzdory skutečnosti, že Forza Motorsport pro novou generaci je zatím v nedohlednu. Playground Games jsou ovšem velmi efektivní studio a je také pravda, že parta z Turn 10 jim pokaždé hodně pomáhala, především po stránce enginu a samotných aut. Že by se tak Forza Horizon 5 mohla ukázat už tento rok, rozhodně není vyloučeno a myslí si to i insider Klobrille, který se v minulosti osvědčil.

Má totiž stejný názor jako Jeff Grubb a očekává, že nová Forza Horizon bude představena v létě, tedy na každoroční prezentaci Xboxu, která se nejspíše vrátí pod křídla E3. Taktéž má insider představu o lokaci, kterou ovšem není Japonsko, ale konkrétnější být nechce. Pokud bude Forza Horizon 5 oznámena v následujících měsících, je prakticky jisté, že vyjde skutečně tento podzim. Klobrille pak ještě dodal, že Halo Infinite, Age of Empires IV, Starfield a FH5 budou silnou čtveřicí, která ovládne letošní konferenci Xbox. Pozornosti se samozřejmě dostane i jiným hrám.

Jestli ovšem všechny čtyři hry vyjdou tento rok, to už je jiná otázka, zvláště v případě vesmírné RPG Starfield. V současnosti mají podzimní vydání potvrzeny Halo Infinite a Age of Empires IV, která je ovšem pouze pro PC. Jasno budeme mít v červnu, kdy se uskuteční E3 2021 a mezitím nám napište, kam byste chtěli ve Forza Horizon 5 podívat…