Forza Horizon 5 údajně v Mexiku

Autor: tonyskatePublikováno: 3.5.2021, 7:39

Publikováno: 3.5.2021, 7:39

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5465 článků

Lokace jsou pro oblíbenou závodní sérii Forza Horizon zásadní a hodně se tak v posledních týdnech mluví o tom, kam by nás mohl pátý díl zavést. Zvláště teď, když se stále častěji objevují náznaky, že by Forza Horizon 5 mohla vyjít ještě tento rok. Nejčastěji bylo zmiňováno Japonsko, ale už jeden z insiderů dříve řekl, že tomu tak nebude a poté další z herních novinářů začal naznačovat, že bychom se měli podívat do Mexika.

Teď se o Mexiku zmínil i novinář Jeff Grubb a nejspíše tomu tak bude. V první chvíli nemusí Mexiko znít lákavě, ale jedná se o rozličnou krajinu, kde můžete najít tropické lesy, rozsáhlé kaňony, sopky, pouště, řeky, hory i bujné džungle. V podání Playground Games by se nám tak mohlo dostat dalšího nádherného světu pro ježdění. Řada hráčů by nejspíše stále více uvítala Japonsko, ale třeba si jej vývojáři schovávají do budoucna, kdy by už Forza Horizon vycházela jen pro konzole Xbox Series X|S.

Fanoušek s přezdívkou Pietrodonzelli pak vytvořil vlastní obal pro FH5, který zachycuje Ferrari SF90 Spider na mexickém pobřeží.