Ghostwire: Tokyo už 12. dubna v Game Passu!

Autor: tonyskatePublikováno: 15.3.2023, 16:18

Publikováno: 15.3.2023, 16:18

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5701 článků

Stejně jako loni Deathloop, i letos nás čeká další hra od Bethesdy, kterou si ještě před akvizicí Sony pojistila časovou exkluzivitou, což teď zní značně směšně, když vidíme, jak uboze bojuje proti koupi Activision Blizzard. Zmíněnou hrou je pochopitelně dobrodružná akce Ghostwire: Tokyo od japonského studia Tango Gameworks, které mimochodem na konci ledna vydalo menší hit Hi-Fi Rush. Titul pochopitelně můžete očekávat v den vydání, tedy 12. dubna, v předplatném Xbox Game Pass a jen připomeneme, že Ghostwire: Tokyo bude dostupná pouze na Xbox Series X|S.

Hra současně dostane také bezplatnou aktualizaci Spider’s Thread, která přináší mnoho nového. Především je to nový herní režim zaměřený na čirou akci, kdy se hráči mohou probojovat nespočtem nepřátel ve více než 120 odlišných úrovních. Hlavní kampaň se pak dočká rozšíření příběhu včetně nové středoškolské oblasti, nových misí a prodloužených příběhových scén. Poslední novinkou pak budou dva noví nadpřirození nepřátelé.

Ghostwire: Tokyo vychází 12. dubna na Xbox Series X|S a v den vydání bude dostupná v předplatném Xbox Game Pass.

04. 02. 2022 • p.a.c.o0

Zavítá Ghostwire: Tokyo na Xbox?

Zajímavě vyhlížející akce Ghostwire: Tokyo sice vychází již v březnu, ale zatím pouze na PS a PC. Nicméně vzhledem k tomu, že Microsoft vlastní Bethesdu, která za vývojem stojí, bude zde jistě velká snaha hru přinést i na konzole Xbox. Platí zde však roční exkluzivita pro zmíněné platformy, takže se hry dříve jak ke konci března příštího roku určitě nedočkáme.

»
13. 07. 2021 • p.a.c.o0

GhostWire: Tokyo odloženo

Zaujalo vás GhostWire: Tokyo, které bude časově exkluzivní pro PS5, aby následně snad dorazilo také na konzole od Xboxu? Máme pro vás jednu špatnou zprávu. Hra totiž byla odložena do příštího roku, čímž se samozřejmě posouvá i uvedení na našich konzolích. Dle vyjádření vývojářů stojí za odkladem snaha hru dopracovat do stavu, v jakým ji chtějí mít a nic neuspěchat. Zároveň by to však nemělo být za cenu velkých přesčasů...

»
10. 06. 2019 • tonyskate1

E3 2019: GhostWire: Tokyo od tvůrce The Evil Within

Bethesda během své konference oznámila zbrusu nový projekt studia Tango Gameworks, které stojí za hororovou sérií The Evil Within a hlavní vývojářem je otcem kultovního hororu Resident Evil. Jejich nová hra se jmenuje GhostWire: Tokyo, je to dobrodružná akce, ovšem v současnosti ještě nemá oznámené platformy a je možné, že cílí až na příští generaci konzolí. V Tokiu dojde k záhadnému zmizení většiny populace a je na vás, abyste tomu přišli na kloub....

»