Kolik štěstí se k vám přikloní ve Wreckfestu?

Autor: p.a.c.oPublikováno: 17.7.2019, 18:09

Publikováno: 17.7.2019, 18:09

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 1834 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Jednou z námi nedočkavě očekávaných závodních her je Wreckfest, který slibuje ten pravý závodní masakr. Nový herně-hraný gameplay dává jasně najevo, že jezdec Lucky99 bude na závodních tratích opravdu těžkým soupeřem, který nám nedá nic nadarmo. A to samé se čeká od nás, protože Wreckfest není nic moc pro slabé nátury. Kdo není schopen soupeře v nejbližší zatáčce pořádně nabrat, aby pro sebe získal alespoň nějakou výhodu, moc šancí zde mít nebude. Ostatně moto hry hovoří jasně: „Řiď tvrdě. Umři jako poslední“. Po všech odkladech by měl Wreckfest dorazit 27. srpna.

 • VencaF

  podle ceho soudite ze to bude tezky souper, typek si proste zaplatil reklamu na svij sit servis

  • p.a.c.o

   Ahoj Venco, byl to pouze můj odhad, že to tak bude. Zase na druhou stranu proč by ne, nechme se překvapit. Hlavně, aby to konečně vydali, už se nemůžu dočkat 🙂

   • VencaF

    pohoda parek Lukes 😀 taky se tesim az dame prvni stream v sezone 02 😀 navic konecne hra kterou budou hrat snad jen lidi jako my (co nesnaseli ty hnupy ve FM7 a FH 2 – 4 kde furt bourali do ostatnich)
    – snad to nebude moc narocne na xbox a pojede mi to v pohode na mym puvodnim XB1 (Quantum break je nehratelnej u me protoze uz mi to xbox nestihaaaa 🙁 )

    • Maladava

     Venco mám pocit, že streamy už nebudou 😉