Kooperativní Star Trek Prodigy: Supernova s XkoGuru

Publikováno: 25.10.2022, 1:00

Sociální sítě

O autorovi

Cryptah

Cryptah

Je autorem 63 článků

Studio Tessera Studios a společnost Outright Games nám přináší novou hru, která vychází z nového dětského animovaného seriálu. Uvidíme, jak se seriál u nás objeví, protože aktuálně je na streamové platformě Paramount+. My se ale dnes nebudeme věnovat samotnému seriálu, ale podíváme se na novou hru, je svým stylem vytvořená velmi podobně.

Můžeme tedy čekat animovanou zábavu, kde hlavními hrdiny stejně jako v seriálu jsou Dal R’El a Gwyndala, kteří se snaží zachránit své přátelé, dostat zpět svou loď Protostar a proniknout do planetárního systému dřív, než je Supernova zničí všechny. Star Trek Prodigy můžete hrát jak solo s pomocí AI, nebo se svým spoluhráčem buď Split Screen, nebo přes Live. Hra má velmi líbivou grafiku a její herní mechaniky jsou velmi příjemné. Pro zábavu ve dvou je ideální a jedná se o oddychovou rodinnou hru.

27. 05. 2013 • duallhead0

RECENZE Star Trek

Dnes Vám přináším recenzi na hru Star Trek, kterou by si měl pořídit každý právoplatný fanoušek tohoto fenoménu. Pro ostatní hráče bude tato recenze rozhodující, protože se jedná o filmovou hru a všichni víme, jaké pověsti se těmto hrám dostává. Na začátku této hry si vyberete, zda chcete hrát za Kirka nebo Spocka a také si vyberete, zda chcete mít sdílený zážitek s některými vašimi přáteli či hrát ve dvou na...

»