Lov pomocí písku ve fantasy RPG Atlas Fallen

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 24.8.2022, 7:43

Publikováno: 24.8.2022, 7:43

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 3218 článků

Fešná trofej na zeď se dá získat v mnoha hrách. Máme tu typické simulátory při nichž nejspíše usnete, pak značku Monster Hunter, při níž zestárnete a pak nějaké tituly na vzdáleném horizontu, o nichž se na Xboxu nemluví. Ani jedno však neplatí pro oznámenou akční RPG Atlas Fallen, kde je vaším domovem vyprahlý svět po zásahu bohů. Ano, lidstvo se opět znelíbilo, jen tentokrát hněv nedorazil s mokrými boty, ale suchou stopou. Jenže to neznamená, že je konec.

Jako neohrožení hrdinové se vrhnete do průzkumu světa, pod nímž se nacházejí pozůstatky dávné civilizace, jejíž osud ještě nemusí být definitivní. Nicméně nebude to klidná túra. Tvorové různých tvarů a forem se postaví do cesty a na vás bude ukázat zdivočelé přírodě, kdo je pánem živočišné říše. K tomu poslouží jak transformující se zbraně, tak moc ovládat písek.

Na hře dělá studio Deck13 Interactive a o vydání se v příštím roce postará Focus Entertainment.

16. 01. 2023 • tonyskate0

Fantasy RPG Atlas Fallen vyjde v češtině

Francouzské vydavatelství Focus Entertainment nám nadále dělá radost. Spolu s místním distributorem loni vydali hned dvě ze svých her v češtině, a to skvělou A Plague Tale: Requiem a drsnou akci Evil West. Letos nás pak čeká fantasy RPG Atlas Fallen, která nás zavede do písečného světa kde bude naším úkolem nastolit novou éru pro lidstvo. Hra pak nabídne i online kooperaci pro dva hráče, ovšem daleko více potěší skutečnost, že hra...

»