Modern Warfare 2 v prvním traileru

Autor: p.a.c.oPublikováno: 8.6.2022, 20:51

Publikováno: 8.6.2022, 20:51

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 2633 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Letos jsme si museli opravdu hodně dlouho počkat, než nám Infinity Ward, kteří mají na starost letošní díl série Call of Duty ukázali nějaký pořádný trailer. Kdo je stejně nedočkavý, jako my, může si ho prohlédnout na konci článku. Co se data vydání týče, i zde již víme, že Call of Duty: Modern Warfare II dorazí 28. října letošního roku pro konzole Xbox One a Xbox Series. Pokud by někdo zatoužil po předobjednávce, získá za ní přednostní přístup do otevřené betaverze, která se uskuteční v zatím nespecifikovaném termínu nebo celou řadu dalších odměn.

A jelikož na rozdíl od konkurenčního Battlefieldu nebude chybět kampaň, pojďme začít s ní. Nováček mexických speciálních jednotek, plukovník Alejandro Vargas se postaví po bok ostříleným hochům z jednotky Task Force 141 v čele s kapitánem Johnem Pricem, aby se se společně vypořádali s tou největší hrozbou, jaké doposavad čelili. Boj se nebude soustředit pouze na jedno místo, ale opět navštívíme místa v Evropě, Asii a Americe a to hned z několik perspektiv. Na pobřeží se odehrají podvodní souboje, zaútočíme z výšky devíti kilometrů nebo se budeme plížit pod rouškou tmy. Potrápí nás vylepšená umělá inteligence nepřátel a potěší zase o něco propracovanější fyzika materiálů. Co se kampaně týče, mělo by údajně jít o jednu z dosud největších a nejfilmovějších.

Kdo má rád kooperaci, jistě si nenechá ujít režim Special Ops, který bude určený právě pro dva hráče a mělo by se jednat o místo, kde budeme moct zdokonalit své dovednosti pro hru více hráčů. Multiplayer samozřejmě nemůže být opomenut a navíc slibuje nové způsoby hraní a četných herních inovací. Pro hru více hráčů bude také spuštěn kalendář vydávaní bezplatného obsah, včetně map, režimů a speciálních událostí, které nabídnou nové věci k objevování. S nečestnými hráči se něco pokusí udělat nová technologie „Ricochet Anti-Cheat“, kterou hned v den vydání dostane jak Modern Warfare II, tak Warzone 2.0, který vyjde někdy později v letošním roce.

Po shlédnutí trailer bychom si hru klidně předobjednali, protože to vypadá na pořádnou akční jízdu, jakou dokázala přinést originální řada Modern Warfare a jak to vypadá, ani její restart nebude mít problém s nabídkou dostatku akce a zajímavých situací. Větší část hráčů si však Call of Duty kupuje kvůli multiplayeru a i zde se snad povede přinést dostatek inovací a možností, jak se zabavit. Důležité bude, aby fungoval anticheat, protože nebudeme si nic nalhávat, chetateři jsou něco, co v multiplayeru akční FPS prostě potkat nechcete. My se tedy těšíme moc, ale jak to máte vy?

09. 06. 2022 • tonyskate0

Ropná plošina v Modern Warfare II

Střílečka Call of Duty: Modern Warfare II byla představena teprve nedávno, ale proto hned zprudka začíná mediální masáž. Po oznámení následoval první trailer a teď jsou tady i první záběry z hraní. Prvotní ukázka pochází z mise Dark Water, která nás zavede na ropnou plošinu v mexickém zálivu, kde se má nacházet náklad, který může vyvolat globální konflikt. Task Force 141 získala informaci, že by střely mohly být ukryté na palubě a vyšle...

»
24. 05. 2022 • p.a.c.o0

Modern Warfare II na konci října

O staronovém Call of Duty: Modern Warfare II toho kromě pár artworků nebo odhalení jedné nové postavy moc nevíme. A ani po dnešním oznámení tomu nebude tak úplně jinak, protože hlavní informací je, že kapitán John Price, Simon ‘Ghost’ Riley, John ‘Soap’ MacTavish, Kyle ‘Gaz’ Garrick a nováček v týmu, Mexičan Alejandro Vargas se budou na našich obrazovkách prohánět 28. října letošního roku. To vyplynulo z nového artwork traileru. Zatím stále čekáme na...

»