Mushroom Wars 2 hlásí návrat

Autor: olishuPublikováno: 17.12.2021, 15:24

Publikováno: 17.12.2021, 15:24

Sociální sítě

O autorovi

olishu

Je autorem 79 článků

Mushroom Wars 2 hrdě nesou odkaz svého předchůdce. Původní hra Mushroom Wars se stala jedním z průkopníků žánru RTS (Real-time strategy) na minulé generaci konzolí a představila intuitivní podporu gamepadu pro ovládání masivních houbových hord.

Záměrem vývojářů bylo zachovat autentický vzhled a atmosféru původní hry, ale zároveň ji udělat modernější. Vizuální stránka je realističtější a měřítko trochu pozměněné. Znovu vytvořená je jedna z původních map pro více hráčů, která byla velmi oblíbená.

Aby byl multiplayer zábavnější přidali vývojáři do hry hrdiny čtyř různých kmenů. Každý hrdina má čtyři jedinečné schopnosti, které mohou mít na bojišti dramatický dopad a zaskočit soupeře. Nově je také režim 2v2, takže nyní mohou hráči soupeřit v týmech a různé schopnosti různých hrdinů vést k zajímavým efektům.

Pro hráče, kteří by chtěli proniknout hlouběji do houbového světa, je připravena příběhová kampaň. Neznámý nepřítel nadělal mezi houbařským lidem neplechu a kdysi přátelští sousedé začali bojovat mezi sebou. Stanete se generálem Houbové armády a vaším úkolem jako neohroženého velitele a obratného stratéga bude bojovat s nepřátelskými kmeny, dobývat a držet osady, obranné věže a zbrojnice, zvětšovat velikost houbových sil, dobývat bojiště, a nakonec vyřešit dědečkovu houbovou záhadu.

Takže kdo má rád houby a těší se na pořádnou smaženici, nemusí chodit daleko do lesa. Hra Mushroom Wars 2 vychází 13. ledna 2022 a už nyní je k dispozici k předobjednání.

19. 07. 2024 • tonyskate0

The Precinct a hájení zákona se zdrží

Není to takk dávno, co jsme vás informovali, že policejní GTA The Precinct, které sází na klasickou izometrickou hratelnost původních her kultovní série, vyjde v polovině srpna. Nicméně došlo k dokladu, jelikož se vývojáři z Fallen Tree Games rozhodli hře věnovat více času, aby vše řádně doladili a vychytali také otravné bugy. Nové datum vydání nebylo stanoveno, ovšem dočkat bychom se měli během letošního podzimu. Vtipně zpracovanou upoutávku oznamující odklad můžete sledovat níže.

»
18. 07. 2024 • xkotv0

Dungeons of Hinterberg se prosekalo do GamePassu

Dungeons of Hinterberg je akční RPG s prvky sociální simulace, které se odehrává v malebné vesnici Hinterberg v rakouských Alpách. Ujměte se role Luisi, právní stážistky, která si bere pauzu od svého hektického života, aby prozkoumala magické dungeony. Hra nabízí nejen boj s monstry a řešení hádanek, ale také možnost navazovat přátelství s místními obyvateli. Dostupná je day one v Xbox Game Passu, tak na nic nečekejte a stahujte.

»
16. 07. 2024 • tonyskate0

Xbox Game Pass brzy opustí 3 hry

Oproti tradiční pětici nám krapet poklesl počet vyřazených her z nabídky předplatného Game Pass. Asi nejvíce budou trpět virtuální strojvůdci, protože na konci července na konečnou stanici dojede Train Sim World 4. Asistovat mu bude příjemná oddechovka A Short Hike a výpravná kuchařská hra Venba o indické matce, která imigruje do Kanady v 80. letech minulého století.

»
11. 07. 2024 • p.a.c.o0

Nové Želvy Ninja v říjnu

Animovaný příběh Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Unleashed se dočká herního zpracování. Jak oznámili vývojáři z Outright Games a Paramount Game Studios, vyjít by mělo v říjnu letošního roku. Potvrzené datum vydání přichází společně s prvním trailerem hry, který představuje výtvarný styl Mutant Unleashed „3D-meets-2D“ a živé prostředí New Yorku. Potkáme Leonarda, Rafaela, Donatella a Michelangela, jak se v příběhové 3D rvačce a plošinovce probojovávají skrze nové mutanty. Herci z animáků propůjčí...

»
20. 06. 2024 • tonyskate0

Policejní GTA The Precinct v srpnu

Ještě než se příští rok dočkáme regulérního pokračování velkolepé série Grand Theft Auto, můžeme si čekání zkrátit policejním GTA The Precinct, které dostalo datum vydání. Pochůzkářem i vyšetřovatelem se staneme už 15. srpna, kdy hra vyjde na Xbox Series X|S. Současně tvůrci z Fallen Tree Games uveřejnili nový trailer, který vám prozradí vše zásadního. Pokud byste chtěli, můžete si připomenout jejich předchozí a podobný počin, v němž jste ovšem hráli za zločince.

»
31. 05. 2024 • tonyskate0

Path of Exile II ještě letos na Xbox Series X|S

Free-to-play akční RPG Path of Exile II je značně očekávané a bude ještě víc, jelikož bylo potvrzeno, že vyjde koncem roku v přednostním přístupu, a to i na konzole včetně Xbox Series X|S. Slíbena je také podpora hraní napříč platformami a přenos postupu mezi zařízeními, takže budete moci hrát s kamarády, aniž byste přišli o svůj postup.

»
28. 05. 2024 • tonyskate0

The Precinct a běžný den policisty

Policejní GTA The Precinct, která sází na klasickou hratelnost a ptačí perspektivu jsme si představili už dříve. Autoři American Fugitive tentokrát mění strany a namísto zločincem se staneme policistou v Averno City. Nový trailer vám umožní nahlédnout, co takový běžný den policisty obnáší od pochůzkaření, honění zločinců po lety vrtulníkem. Vyšetřování zločinů je pak samozřejmostí a vaše rozhodnutí určí osud města a jeho obyvatel.

»
22. 04. 2024 • p.a.c.o0

PowerWash Simulator hrálo 12 miliónu hráčů

Skvělá čísla prezentovali společnost Square Enix a vývojářské studio FuturLab, které stojí za PowerWash Simulator. Dle jejich údajů si tento relaxační simulátor pro všechny pořádkumilovné a samozřejmě nejen pro ně, zahrálo již 12 miliónu hráčů, což je opravdu skoro až neuvěřitelné číslo. „Neustále žasneme nad tím, jaký dopad má naše hra na lidi. Nyní ji hraje neuvěřitelných 12 milionů hráčů a je zřejmé, že existuje touha po hrách, jako je PowerWash...

»