On The Road – Truck Simulator také pro Xbox

Autor: p.a.c.oPublikováno: 5.1.2021, 21:26

Publikováno: 5.1.2021, 21:26

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 2246 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Dobrá kamionová hra je na konzolích hodně vzácným zbožím, kterého se nám zatím nedostalo. Dalším pokusem se stane On The Road – Truck Simulator, která by se 11. února měla ukázat také na Xbox One a Xbox Series S/X. Podle úvodního videa a informací by se dalo najít hned několik důvodů, proč se na hru těšit. Přichystáno pro nás bude 6500 km silnic, realistické tahače a detailně zpracovaná německá města jako Hamburg, Brémy, Kolín nad Rýnem, Hannover nebo Berlín (dohromady 15 měst).

Herní myšlenka je klasická jako u ostatních her tohoto žánru. Dostaneme do rukou dopravní firmu, kterou bude třeba dovést k prosperitě, takže budeme nakupovat kamiony a přívěsy, efektivně plánovat cesty a odpočinek nebo najímat ty správné řidiče. Truck Driver nám ukázal, že zklamat hráče je velice snadné, ale v případě On The Road – Truck Simulator nám rozhodně svitla jiskřička naděje na to, že bychom se snad konečně mohli dočkat pořádné kamionové hry také na konzolích. Tak si držme palce, aby to dobře dopadlo.

02. 03. 2021 • DandyCZE0

RECENZE: On The Road The Truck Simulator

Nekonečné kilometry, tuny zátěže, tak tohle každý dobrý řidič rád má. Oznámení On the Road muselo utkvět v paměti všem fanouškům kamionů, dnes stojíme v garáži a jdeme nasednout do této nové hry. Při oznámení hry byl k dispozici trailer, který vás dokázal dokonale navnadit. Většina z nás hltala informace o počtu kilometrů, technickém provedení a autentičnosti. Bohužel na konzole zatím žádný kvalitní simulátor nemáme. V nedávné době jste si mohli zahrát Truck Driver, ten...

»