Overwatch 2 se zaměří více na společné hraní a příběh

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 2.11.2019, 16:25

Publikováno: 2.11.2019, 16:25

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 3153 článků

Oznámení pokračování se nedočkala jen RPG Diablo, ale také oblíbená multiplayerová střílečka Overwatch. Ta si hodlá vzít to nejlepší z nynějšího dílu, což se odráží i ve faktu, že hráči dostanou příležitost přesunout získané skiny a kosmetické předměty do nového dílu. V žádném případě to ale neznamená, že se bude jen recyklovat. Nové mapy najdou předobraz ve světových metropolích. V plánu jsou variace na Toronto, Monte Carlo či Rio de Janeiro. Stejně tak hrdinové budou pozvolna přidáváni podobným stylem, jako nyní.

V oblasti hraní se ihned při vydání představí režim Push. Jde o nové symetrické rozvržení mapy, v jejímž středu se nachází robot. Úkolem každého týmu je, aby se robota zmocnil a dotáhl ho co nejhlouběji do nepřátelského území. Na kráče budou také čekat příběhové kooperační mise pro čtyři, dále Hero Missions, které se budou měnit na základě vývoje hry, a nakonec boje s frakcemi. Díky tomu dostane mnohem více prostoru příběh ze světa Overwatch.

Stejně jako u Diabla IV, ani Overwatch 2 nemá datum vydání. Ti z vás, kteří budou chtít nadále hrát jen PvP hru, vlastně nemusí nový díl ani kupovat. Budete mít totiž přístup jak k novým hrdinům, tak mapám z Overwatch 2 a serverům. Dobrovolně se ale ochudíte o novinky výše a také vylepšený audiovizuální kabát, který novější vydání dostane. Níže oznamovací a gameplay videa.