Priest Simulator by měl vyjít i na Xbox

Autor: lindros88czePublikováno: 10.10.2022, 11:56

Publikováno: 10.10.2022, 11:56

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

lindros88cze

lindros88cze

Je autorem 150 článků

Priest Simulator, akční hra z pohledu první osoby by měla vyjít i na konzolích Xbox One a Xbox Series X|S a to následně po vydání na PC platformě.

Tento titul se odehrává v absurdním světě a umožňuje hráčům stát se neobvyklým upířím knězem, který se musí postarat o své stádečko přívrženců. Hru vyvinulo polské studio Asmodev, které má na kontě již tři menší tituly.
Priest Simulator je hra pro jednoho hráče z pohledu první osoby, která kombinuje velmi odlišné žánry (včetně FPS, simulátoru a sandboxu).

V tomto neobvyklém počinu se hráč ujímá role Orloka, prohnaného upíra, který se omylem stane knězem ve vesnici San de Ville. Hratelnost ve hře Priest Simulator je rozmanitá a zahrnuje boj proti „shatanists“, péči o věřící a průzkum vesnice a jejího okolí. Hra je také plná funkcí, jako je provádění exorcismu, udělování svátostí a renovace kostela. „Hra vyjde s kompletní hlavní příběhovou linií, ale sandboxová povaha projektu poskytuje dostatek příležitostí k jejímu rozšíření o další příběhové vedlejší úkoly, lokace a mechaniky. Doufáme, že hru rozšíříme právě v těchto aspektech a zároveň budeme reagovat na zpětnou vazbu hráčů,“ vysvětluje jeden z tvůrců hry Patryk Bąk.

Zdroj:TZ