Prosinec 2021 a jeho hry zdarma

Autor: tonyskatePublikováno: 23.11.2021, 17:32

Publikováno: 23.11.2021, 17:32

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5459 článků

V posledních měsících se nabídka her zdarma Games with Gold zlepšila, ačkoliv je nám jasné, že většina z vás už se smířila se skutečností, že hlavní dominantou je předplatné Xbox Game Pass. Nicméně v prosinci nás čekají pěkné kousky a snad si něco vyberete.

Prosincové hraní zdarma začne s vězeňskou záležitostí The Escapists 2, která jak správně hádáte, bude o útěku z nejzabezpečenějších věznic světa. Musíte dodržovat pravidla i rutinu, zatímco budete spřádat plány na svobodu. Tropico 5, které dostaneme rovnou v edici Penultimate s rozšířeními Big Cheese a Hostile Takeover, nás zase zavede do tropického ráje, kde budovat městskou infrastrukturu, obchodovat a využívat nových technologií. Zkrátka vše, co patří k dobré strategii.

Na Xboxu 360 můžete zavzpomínat na fantasy akční strategii Orcs Must Die!, která se mezitím proměnila v trilogii. Kosit samozřejmě budete skřety a k tomu využijete nejen zbraně, ale i důmyslné pasti a kouzla, abyste udrželi svou pevnost. Druhým titulem je Insanely Twisted Shadow Planet, která tehdy vyšla v rámci Summer of Arcade, a jedná se o zajímavé 2D dobrodružství, v němž prozkoumáte nezvyklá místa a bojovat budete s bizarními bytostmi.

10. 01. 2017 • waggon9

Xbox Weeks Deals – 10.1. až 17.1.2017

Ve slevově na tento týden jednoznačně, alespoň co do počtu položek, vládne Rock Band 4 pro Xbox ONE. Ale na co bych rád upozornil je Saints Row IV: Re-Elected za velmi příjemných 99Kč. Nabídka pro Xbox 360 je jednoznačně zaměřena na příznivce budovatelských strategií a tak se v ní objevuje pouze série Tropico, kterou nejen chválím, ale doporučuji i kvůli příznivé ceně. Slevy označené hvězdičkou jsou dostupné i pro Silver členy. Xbox...

»
12. 08. 2014 • tonyskate0

Tropico 5 vyjde pro Xbox 360 v listopadu

Populární strategická série Tropico je již několik posledních let jednou z mála her tohoto žánru, jež zamířili na Xbox 360. Pátý díl již v létě vyšel na počítačích a byl slíben i pro Xbox 360. Doposud jsme se ale hry nedočkali, až nyní Kalypso Media oznámili, že hra vyjde v listopadu. Čekání na tuto diktátorskou simulaci se jistě vyplatí, protože v základním balení najdete nějaký ten herní obsah navíc. Součástí...

»