První info a trailer k Pro Evolution Soccer 2019

Autor: p.a.c.oPublikováno: 9.5.2018, 17:37

Publikováno: 9.5.2018, 17:37

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 2834 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Ani letos nebude všem milovníkům virtuálního fotbalu chybět možnost sáhnout po sérii Pro Evolution Soccer, která po stránce hratelnosti mnohým hráčům velice vyhovuje. Před nedávnem jsme se bohužel dověděli smutnou zprávu, jejímž obsahem byl konec spolupráce s UEFA co se týče poskytnutí licence na Ligu Mistrů a Pohár UEFA. Je teda jasné, že PES 2019 se bude muset po nějakých dostupných licencích podívat a dle prvních informací se máme těšit na nové, plně licencované soutěže. Bližší informace budou prý zveřejněny již brzy.

Další velkou změnou bude přepracovaný My Club, který je nyní označován jako New My Club. Dočkáme se časově omezených silných verzí hráčů, ještě více bude zapojena kooperace a chybět nesmí PES LEAGUE, v nichž budeme moct všem ukázat, jako silný máme tým. K výhrám se nám pokusí dopomoct celá řada fotbalových legend, které budou v My Club dostupné. Zmínit můžeme jména jako David Beckham, Diego Maradona, Johan Cruyff, Pavel Nedvěd, Ruud Gullit, Paolo Maldini a Oliver Kahn, kdy další legendy budou ještě oznámeny.

Opomenuta nezůstane ani technická stránka hry. Zařazeno bude 11 nových dovedností, díky nimž bude pohyb hráčů po hřišti zase o něco uvěřitelnější. Už jenom klasické vedení míče bude závislé na celé řadě faktorů a mělo by být vlastní každému hráči dle jeho dovedností a také dalších vlivů. Stejně tak by lépe měli působit útočníci při střelách, jejichž animace byly také přepracovány, stejně jako celá řada dalších drobných detailů a vylepšení v tomto směru. Nový systém výdrže pak bude na první pohled ukazovat, jak moc je hráč unaven a nebo je třeba jeho vystřídání. To bude nově možné v rychlé podobě při přerušení hry, kdy nám bude nabídnuta adekvátní náhrada, pokud tedy budeme chtít střídat.

Vizuální stránka hry pak také nezůstane pozadu, kdy nesmí chybět podpora 4K rozlišení a HDR. Trávníky, nasvětlení, stadiony, to všechno bylo vylepšeno pro co nejlepší zážitek. Jelikož se v Anglii hraje i přes zimu, nebude chybět chumelenice během zápasu a celá spousta dalších vizuálních vylepšení, včetně diváků. Ostatně z okolních screenů je vidět, že na vizuální stránce si tvůrci dávají opravdu záležet a všechno vypadá jednoduše skvěle. Ze ve všeho uvedeného vypadá nový Pro Evolution Soccer 2019 opravdu báječně a pokud se podaří přinést licence, bude souboj o krále fotbalových her jistě opět těsný. Vyběhnout na trávníky budeme moct 30. srpna.