Remaster legendy Quake v Xbox Game Pass

Autor: tonyskatePublikováno: 19.8.2021, 20:16

Publikováno: 19.8.2021, 20:16

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5209 článků

Legendární studio id Software stvořilo nejen kultovní hity DOOM a Wolfenstein, ale také Quake, který sice posledních 15 let odpočíval, ale teď se vrací na scénu a díky skutečnosti, že Bethesda je součástí Xboxu, můžete si remaster právě teď zahrát s předplatným Xbox Game Pass. Můžete tak hned začít slavit 25 let série Quake, a to s původní verzi vylepšenou pro až 4K rozlišení, podporou širokoúhlé obrazovky, lepších modelů dynamického osvětlení, anti-aliasingu a původnímu soundtracku.

Aby toho nebylo málo, původní kampaň, v níž budete bojovat proti zkaženým rytířům, deformovaným ogrům a armádě pokřivených bytostí napříč čtyřmi dimenzemi vojenských základem, prastarých středověkých hradů, dungeonů s lávou a gotických katedrál, doplní obě dřívější rozšíření The Scourge of Armagon a Dissolution of Eternity a také dva nové přídavky Dimension of the Past a Dimension of the Machine od MachineGames.

Tím ovšem zábava nekončí. Remasterovaný Quake nabídne také online a lokální multiplayer a kooperaci, takže si celou kampaň i všechna čtyři rozšíření můžete užít v online či lokální kooperaci na rozdělené obrazovce až ve 4 hráčích. Soutěžní multiplayer pak podporuje 8 hráčů online anebo opět čtyři na rozdělené obrazovce. Remaster taktéž podporuje cross-play, tedy hraní napříč platformami, a umožňuje bezplatné stahování fanouškovských modifikací, takže získáte další herní režimy i mise.

Jako bonus je pak podpora cloudového hraní skrze Xbox Game Pass Ultimate. V budoucnu pak hra ještě bude vylepšena pro konzole nové generace.