RIDE 2 dorazilo k nám

Autor: p.a.c.oPublikováno: 10.10.2016, 17:06

Publikováno: 10.10.2016, 17:06

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 2151 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Již v pátek se zájemci mohli dostat k pokračování motocyklových závodů RIDE 2 od italských Milestone a jestli jste náhodou tuto věc minuli, rádi vám ji připomeneme. První díl měl svůj potenciál a ten druhý se ho jistě pokusí rozšířit. V den vydání hra dostala i dva patche, které opravují ty nejzásadnější problémy, jako třeba grafická vylepšení, vylepšení stability nebo optimalizaci počtu snímků na Xbox One. Co nejlepšímu hernímu zážitku by tak nemělo stát nic v cestě.

No a pokud vám přijde, že v RIDE 2 není moc obsahu, mohou to napravit chystaná DLC. Některá z nich ( jedno pro krabicovou verzi, jedno pro digitální verzi a jeden Booster Pack pro obě verze) jsou dostupná již teď, v nadcházejících měsících pak vyjde 9 bezplatných DLC a 6 placených DLC, které obohatí herní zážitek. „Na vydání Ride 2 jsme hrdí. Pro společnost Milestone je to mimořádně významná značka. Kromě samotné hry jsme připravili 2 patche, které významně zlepší videoherní zážitek. Navíc máme několik bezplatných i placených DLC, která vyhoví některým žádostem, jež vzešly přímo z oficiální komunity. Jsme si jistí, že hra splní požadavky hardcore hráčů, a zároveň je přívětivá i k nováčkům,“ potvrzuje Luisa Bixio, Milestone VP. Takže si užijte hraní a případně se můžete podělit s vašimi dojmy z hraní.

18. 10. 2016 • Cryptah0

RECENZE: RIDE 2

Studio Milestone, tento rok docela hry chrlí. RIDE 2 je jejich pátým titulem pro rok 2016. Naštěstí pro nás ale více her neznamená méně kvality. Proto jsem rád, že jsem se po delší době setkal s dobrým titulem, který je na téma dvoukolích zvířat, prohánějících se po asfaltu.

»
11. 09. 2016 • Lukáš Urban0

Gameplay videa z pokračování Ride

Tvůrčí celek Milestone máme rádi tím víc, čím dále se drží od automobilových závodů. Ale abychom jim nekřivdili, na poli motocyklových závodů se jim daří lépe a pokračování hry Ride je toho důkazem. Závody jednostopých vozidel dostanou zelenou 7. října a autoři už dříve pro předobjednávky oznámili 2 bonusové mašiny, kterými jsou Suzuki Hayabusa a Aprila Tuono V4 Factory. V případě, že tyto dvě krasavice nezabraly na potencionální kupující, jsou tu...

»