Říjen 2021 a jeho hry zdarma

Autor: tonyskatePublikováno: 28.9.2021, 17:02

Publikováno: 28.9.2021, 17:02

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5692 článků

Zatímco v předplatném Xbox Game Pass to nadále žije a příští měsíc nás čeká třeba kooperativní akce Back 4 Blood, nabídka her Games with Gold tentokrát bude nejspíše jedna z nejslabších, a to zvláště na Xbox One, zatímco Xbox 360 opět podrží nostalgie.

Prvním titulem pro Xbox One je spíše umělecký počin Aaero, v němž se vysokou rychlostí proženeme nezvyklými prostředími za doprovodu barev a světel, čímž navíc uvolníme energii skrze hudbu. Do tohoto spektra pak zapadají i souboje s podivnými nepřáteli i bossy, kdy hrát vám k tomu budou právě licencované skladby od Noisia, Katy B, The Prototypes a dalších. Druhý titul už pak vypadá zajímavěji a Hover je rychlá akce pro jednoho i více hráčů zasazená do futuristického 3D světa. Parkour a pokročilou technologii jistě jako vůdce mladých rebelů proti novým zákonům omezujícím flákání jistě oceníte.

A teď už si pojďme skrze Xbox 360 zahrát právě na nostalgickou notu. Fanoušky bojovek nepochybně potěší Street Fighter IV, což je série, kterou není třeba představovat a vlastně ani samotnou hru. A na závěr si dáme trochu hororové akce v Resident Evil Code: Veronica X, v němž nás Claire Redfield pozve do Evropy, abychom našli jejího bratra. Pátrání ji ovšem zavede na ostrov, kde uniknout hordy zombií…