Série Marvel vs. Capcom se vrací

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 4.12.2016, 13:16

Publikováno: 4.12.2016, 13:16

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 3184 článků

Ať už bojovkám fandíte nebo ne, v určitém období herního života s nějakou koketoval snad každý. Teď se na scénu po několikaleté odmlce vrací hrdinové bojující pod štíty Marvel a Capcom, aby si zrekonstruovali fasády na konzolích aktuální generace. Připravovaný titul Marvel vs. Capcom: Infinite je naplánovaný na příští rok a fanoušci se mohou těšit na comeback v plné síle, za doprovodu celé řady novinek.

První změnou jsou počty v bojujících postavách, které nově budou představovat kombinaci 2 na 2, a to za využití magických kamenů Infinity Stones. Ty budou během souboje hrát důležitou strategickou roli, protože jednotlivé typy ovlivňují určité schopnosti zvolených hrdinů. Obě univerza pak poslouží k vytvoření filmového příběhu, kde se proti sobě postaví ty neslavnější postavy z obou stran. Vedle kampaně pro sólisty hra nabídne tréninky, arkádové zápasy nebo výzvy, zatímco ostatní budou moci poměřit síly v online režimech.

Součástí včerejšího oznámení nového dílu, bylo i představení remasterované podoby Ultimate Marvel vs. Capcom 3. Omlazeného, dnes již 5 let starého, titulu se dočkáme na konzoli Xbox One během března. K oběma novinkám náleží trailery, které najdete níže.