Spekulace: Batman: Arkham Crisis letos

Autor: tonyskatePublikováno: 30.1.2019, 14:35

Publikováno: 30.1.2019, 14:35

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5604 článků

Už pěkně dlouho se spekuluje o nové hře s Temným rytířem, kde by úhlavním nepřítelem měla být zločinecká organizace Court of Owls. Nejnovější únik, který samozřejmě nemusí být pravdivý, pak tvrdí, že hra by se měla jmenovat Batman: Arkham Crisis, ve vývoji je více než 2 roky a jejího oznámení bychom se měli dočkat v březnu. K vydání pak mělo dojít na konci října. Dle všeho se má titul stát Hrou roku 2019, což ale není nijak důležité. Může to samozřejmě značit, že se budou tvůrci snažit hru dotáhnout k dokonalosti, ale také pak celý únik zní trochu vymyšleně.

Každopádně příběh by měl být mnohem komplexnější a rozdělen do 12 aktů, kdy každý vás zaměstná asi na jednu hodinu. Gotham City bude mít cyklus dne a noci a bude 1,7krát větší než GTA V, čemuž se nám nechce moc věřit. Kdyby v úniku, že bude větší než město Los Santos z GTA V, tak deme tomu, ale větší než celý stát San Andreas? To se nám nezdá. Batwing nahradí Batmobile a budete jej kromě cestování také moci použít v soubojích.

Dočkat bychom se měli i kooperace, ovšem ne v rámci příběhu, ale pro některé vedlejší mise. Právě vedlejší úkoly a mise byly vždy skvělou součástí této série. V Arkham Crisis by vás měly zaměstnat až na tři hodiny a snad jich bude dostatek. Poslední informace se pak týká trofejí Hádankáře, které budou nahrazeny 31 propracovanými výzvami.

Jak tomu všemu bude, se dozvíme snad během března. I kdyby byla spekulace pravdivá, může dojít k odložení oznámení i samotné hry. Zatím tedy můžeme jen doufat, že se nového Batmana skutečně dočkáme už letos.