Super Meat Boy Forever již tento týden

Autor: p.a.c.oPublikováno: 12.4.2021, 17:16

Publikováno: 12.4.2021, 17:16

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 2659 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Legendární, brutální a velice krvavá. Tak by se dala charakterizovat hopsačka z roku 2010, která nás všechny ohromila. Již tento týden se Super Meat Boy vrátí v pokračování s názvem Forever. Po tom, co zachránil svou milovanou Bandage Girl, dali lásce plný průchod. A jak to tak bývá, plod jejich lásky vyrostl v syna Nugetta.

Bohužel šťastná rodinka si mnoho krásných společných chvilek neužila, jelikož jejich syna unesl zlí a psychopatický doktor Fetus. I v pokračování tak půjde o záchranu, ale Meat Boy na to nebude sám. Mimo něj se do záchranné akce zapojí také Bandage Girl a další překvapivé postavy z univerza, takže jsem sami zvědavi, jak se právě tohoto úkolu vývojáři chopili.

Hratelnost ani tentokrát nebude nic pro slabé povahy, takže se připravme na výzvu. Ta bude umocněna faktem, že každý level bude náhodně generován, takže žádný průchod by neměl být stejný. Jak ovšem tvůrci přiznávají, chybět nebudou ani ručně vytvořené úrovně. Nový Super Meat Boy Forever nás ke svému dobrodružství pozve již 16. dubna, kdy oznámení data vydání doprovází trailer. Přidáte se na záchranou misi?