Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan v prvím artworku

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 31.12.2015, 9:17

Publikováno: 31.12.2015, 9:17

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 3180 článků

Představujeme vám artwork ze hry Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan. A tady bychom mohli skončit, poblahopřát vám k novému roku a zamávat na cestu vstříc poslednímu dni toho letošního. Samozřejmě že to neuděláme, jen nastiňujeme skutečnost, že vlastně koukáte na něco co neexistuje. Že v tom máte hokej? To se nedivíme.

O nové hře s populárními želváky se začalo mluvit začátkem prosince, kdy ji Australský klasifikační úřad ohodnotil a zveřejnil spolu s informacemi. V nich stálo, že ji má na starost studio PlatinumGames a vyjít má v roce 2016 pro obě generace konzolí pod křídly Activisionu. Kdo by čekal reakci od vydavatele a informační sdílnost měl smůlu. Teď už si alespoň můžeme udělat představu o grafickém kabátu, který by se oproti minulým želvím dobrodružstvím mohl posunout blíže ke komiksové podobě, což určitě vítáme.

Jestli a kdy se konečně dočkáme nějakého oficiálního oznámení vědí jen vyvolení, každopádně bude zajímavé sledovat, kdo z tvůrčího týmu se akčních hrdinů z kanálu ujme. PlatinumGames mají jak více, tak méně úspěšné tituly a právě za těmi „lepšími“ stojí Hideki Kamiya. Muž, podepsaný nejenom pod výbornou Bayonettou, pod zrodem značek Resident Evil a Devil May Cry ale také pod očekávanou novinkou Scalebound, která dorazí na konci příštího roku exkluzivně pro Xbox One.