The Long Dark míří do plné verze

Autor: p.a.c.oPublikováno: 5.5.2017, 20:27

Publikováno: 5.5.2017, 20:27

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 1423 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Před nedávnem Microsoft oslavil velkou událost ve službě ID@Xbox, čímž 500 her v této nabídce určitě bylo. Netrvalo to dlouho a blíží se další milník tohoto programu, do něhož budou patřit i vývojáři ze studia Hinterland, kteří se na všem podíleli. V roce 2015 Microsoft umožnil, aby indie vývojáři v rámci programu ID@Xbox mohli vydávat nedokončené verze svých her v rámci Game Preview programu. Právě The Long Dark bylo první hrou, která před dvěma lety do tohoto programu vstoupila a nyní, po dvou letech hlásí vývojáři skoro hotovo.

Již 1. srpna vystoupí The Long Dark z předběžného přístupu, jelikož světlo herního světa spatří verze 1.0. Pokud nevíte, o čem The Long Dark je, tak vězte, že v základu se jedná o hru na přežití, kdy se ocitáme v severní Kanadě. Tam už bude jenom na nás, abychom přežili v tomto nehostinném prostředí, které se rozkládá na ploše 50 čtverečních kilometrů. Oproti Game Preview verzi nabídne ta plná i první dvě epizody chystaného story módu Wintermute. Příběh nás postaví do role dvou postav, Willa Mackenzieho a doktora Astrida Greenwooda, jejichž letadlo se zřítí díky záhadnému geomagnetickému výkyvu. Na nás bude všemu přejít na kloub a hlavně přežít.

The Long Dark je hrou, kterou si buď zamilujete a nebo jí budete opovrhovat. Každopádně nabízí hodně dobrý simulátor přežití spojený s celou řadou činností jako rybaření nebo lov divoké zvěře, která se ve světě také pohybuje. Nyní máte poslední šanci hru koupit za lepší cenu díky Game Preview, protože se obecně očekává, že dokončená verze bude o něco dražší. Chystáte se do zamrzlé pustiny nebo radši budete sedět v klidu a teple domova a všechno potřebné si necháte přinést pod nos?

  • KoubecX

    Už mě ta hra začíná zajímat více 🙂