Valheim příští měsíc v Xbox Game Pass!

Autor: tonyskatePublikováno: 16.2.2023, 13:52

Publikováno: 16.2.2023, 13:52

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5696 článků

Otevřený svět survivalu Valheim se téměř hned po vydání zaplnil nespočtem a loni na podzim hra zamířila do nabídky předplatného PC Game Pass. Už dříve ovšem byla potvrzena verze pro konzole Xbox a vypadá to, že se dočkáme už příští měsíc. Finanční zpráva společnosti Embracer se totiž nenápadně zmiňuje, že plánuje během března vydat Valheim v Xbox Game Passu. Už tedy nebudete muset čekat, abyste se mohli ponořit do posmrtného života Vikinga, který musí vyrábět nástroje, budovat přístřeší a bojovat s nepřáteli o život. Potěší i kooperace až pro deset hráčů, takže pomalu začněte dávat dohromady partu, abyste se připojili k více než desítky miliónů hráčů, kteří už se pokusili obstát před samotným Odinem.

UPDATE: Valheim na konzolích Xbox a v Xbox Game Passu vyjde 14. března 2023

07. 03. 2023 • tonyskate0

Civilization VI, Valheim a další brzy v Game Pass

Včera jsme se v rámci konference Paradox Entertainment dočkali potvrzení hned dvou her pro Xbox Game Pass, a to městské strategie Cities: Skylines II a taktické novinky The Lamplighters League zasazené do alternativních 30. let minulého století. Teď se ovšem podívejme na novinky, co nás čekají tento a příští týden včetně survival hitu Valheim na Xboxu.

»
15. 10. 2022 • tonyskate0

Vykročte správnou nohou ve Valheimu

Survival hit Valheim před pár týdny zamířil do předplatného PC Game Pass. Na konzolích si zatím musíme počkat, a to do příštího roku, kdy hra vyjde jak na Xbox, tak i v předplatném Xbox Game Pass. Mezitím si ovšem můžete hru vyzkoušet na svém počítači a určitě do začátku oceníte několik rad a tipů při pobíjení bossů a shromažďování zásob, abyste mohli začít stavět dlouhé domy i lodě.

»
15. 06. 2022 • tonyskate0

Valheim příští rok v Xbox Game Pass

Survival Valheim s otevřeným světem téměř hned po svém vydání dosáhl nečekané pozornosti, a to jen v rámci předčasného přístupu na PC. Hra zabodovala také u streamerů, kteří se postarali o její popularitu. Posmrtný život Vikinga, který musí vyrábět nástroje, budovat přístřeší a bojovat s nepřáteli o život dostatečně oslovil hráče po celém světě a tvůrci přihodili i kooperaci až pro deset hráčů a neschází ani dobrovolná PvP. Během prvního měsíce hra prodalo...

»