Více lokalit a období v Assassin’s Creed Infinity

Autor: tonyskatePublikováno: 8.7.2021, 8:49

Publikováno: 8.7.2021, 8:49

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5355 článků

Trendy herního průmyslu se neustále mění a své místo si naštěstí drží i hry pro jednoho hráče, protože různých online her je až až. Některá studia by pak ráda vytvořila pro své série či tituly platformu, kterou by nadále udržovala jako třeba Fortnite či GTA Online. K podobnému kroku se nyní nejspíše chystá i Ubisoft se svou sérií Assassin’s Creed.

Nově totiž vyvíjí Assassin’s Creed Infinity, na kterém spolupracují studia v Montrealu a Quebecu, jež by se normálně střídala při tvorbě jednotlivých dílů série. Infinity má dle slov Ubisoftu určit celkovou budoucnost série Assassin’s Creed a podle spekulací by se vesměs mělo jednat o online platformu, která by se postupem času vyvíjela a nabízela hned několik časových období i zasazení. Taktéž by mohla posloužit jako centrála pro ostatní hry této oblíbené série.

Ačkoliv by se jednalo o online platformu, neznamená, že by hry byly podmíněny online hraní, ale nadále by nabízeli natolik oblíbené zážitek pro sólo hráče. Tak či onak, Assassin’s Creed Infinity je zatím v nedohlednu a nejdříve by údajně měl vyjít až na podzim roku 2024 či dokonce později, takže je zatím předčasné se obávat co bude, protože se to jistě dozvíme zavčasu z oficiálních zdrojů.