Více než 20 nových her v den vydání v Xbox Game Pass

Publikováno: 16.6.2021, 15:45

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5456 článků

Jestli jste se ještě nestali předplatiteli Xbox Game Pass, pomalu je čas to napravit. Microsoft totiž na své konferenci Xbox & Bethesda Games Showcase představil takovou nálož, které hned v den vydání zamíří do předplatného, až se nám tomu nechtělo věřit. A nejde jen o jejich vlastní tituly, ale také nespočet projektů od ostatních vydavatelů či nezávislých vývojářů.

Už teď můžete hrát Yakuza: Like A Dragon a další kousky od Bethesdy včetně Wolfenstein II: The New Colossus, Fallout 3 či třeba Dishonored: Death of the Outsider. Ještě tento rok nás pak mimo exkluzivity jako Forza Horizon 5, Microsoft Flight Simulator nebo Halo Infinite, čeká také zombie akce Back 4 Blood a různé menší hity, mezi nimiž neschází Hades, Twelve Minutes, Aragami 2, Scorn či The Gunk, o kterém se snad dozvíme více v následujících měsících.

Tím ale výčet skvělých her mířících do předplatného Xbox Game Pass rozhodně nekončí a když se podíváte na seznam níže, zjistíte, že nás v příštích letech čeká naprosto neuvěřitelná nálož, a to seznam není ani zdaleka kompletní. Nachází se na něm například upíří akce Redfall, vesmírná RPG Starfield, Contraband od tvůrců Just Cause, S.T.A.L.K.E.R. 2, poutavé plošinovky Somerville a Replaced či třeba nečekaně oznámená A Plague Tale: Requiem, která snad i tentokrát bude mít české titulky.

Zkrátka je toho neuvěřitelně hodně, nemluvě o dalších hrách přímo od Microsoftu, které nejsou v seznamu z E3 uvedeny jako Hellblade II, Avowed, Forza Motorsport, Fable a časem jistě dojde i na Wolfenstein III.

Letos v den vydání v Xbox Game Pass:
Dungeons and Dragons: Dark Alliance (PC, Cloud a Konzole) – 22. června
Microsoft Flight Simulator (Xbox Series X|S) – 27. července
The Ascent (PC, Cloud a Konzole) – 29. července
Twelve Minutes (PC, Cloud a Konzole) – 19. srpna
Hades (PC, Cloud a Konzole) – 21. srpna
Psychonauts 2 (PC, Cloud a Konzole) – 25. srpna
Aragami 2 (PC, Cloud a Konzole) – 17. září
Sable (PC, Cloud a Konzole) – 23. září
Scorn (PC, Cloud a Series X|S) – podzim 2021
The Anacrusis (PC, Cloud a Konzole) – podzim 2021
Back 4 Blood (PC, Cloud a Konzole) – 12. října
Age of Empires IV (PC) – 28. října
Forza Horizon 5 (PC, Cloud a Konzole) – 9. listopadu
Shredders (Cloud a Konzole) – prosinec 2021
Halo Infinite (PC, Cloud a Konzole) – podzim 2021
Hello Neighbor 2 (PC, Cloud a Konzole) – 2021
The Gunk (PC, Cloud a Konzole) – 2021
Among Us (Cloud and Console) – 2021

Příští rok a později v den vydání v Xbox Game Pass:
A Plague Tale: Requiem
Atomic Heart
Redfall
Eiyuden Chronicle Hundred Heroes
Eiyuden Chronicle Rising
Contraband
Party Animals
Replaced
Slime Rancher 2
Somerville
S.T.A.L.K.E.R. 2
Starfield
The Outer Worlds 2

22. 09. 2022 • Lukáš Urban0

Xbox Rádce: Nastavujeme konzoli s mobilem

První zapnutí konzole patří mezi ty nejkrásnější okamžiky, které hráč může začít. Tedy až do chvíle, než na něj vyskočí úvodní nastavení, jehož proces se může pořádně protáhnout. Víte, že si tuto povinnou štaci můžete zpříjemnit pomocí mobilního telefonu, který vám s úvodním vstupem do konzole pomůže. V dnešním vydání XKO Focus se na postup podíváme, protože si jím projdete nejenom jako úplní nováčci, ale také jako ostřílení hráči při přechodu na...

»
22. 09. 2022 • tonyskate0

Zářijová aktualizace pro konzole Xbox

Po delší době tady máme obsáhlejší systémovou aktualizaci pro konzole Xbox. Novinky se týkají knihovny her a nových možností co se týče úložiště a instalace her. Zapomenout nesníme ani na změnu tlačítka Xbox na ovladačích Elite Series 2 či třeba potlačení hluku, které je nově dostupné i na Xbox One.

»
19. 09. 2022 • tonyskate0

Bližší představení Xbox Elite 2 Core

Představení dostupnější verze profi ovladače Xbox Elite Series 2 Core provázejí spíše rozporuplné reakce, jelikož při dokoupení kompletní sady komponentů, se cenově dostane o něco výše, než stojí tradiční verze ovladače se vším všudy. Každopádně si níže můžete pustit video, které shrnuje všechny zásadní informace o ovladači včetně jeho plánovaného uvedení do Xbox Design Labu.

»
15. 09. 2022 • tonyskate0

Propojte ovladač Xbox s telefonem

Hraní přes cloud bude v době, kdy už mobilní připojení pojede pořádně naplno, zásadní komoditou herního průmyslu, čehož si je Microsoft vědom. Proto nám už nějaký ten pátek servíruje vlastní cloudové hraní Xbox, které si nejlépe vychutnáte, když k telefon připojíte svůj ovladač. Jak to udělat a případně hrát s ovladačem i skrze vzdálené hraní, se dozvíme v jednom z videí od týmu Xbox CZ.

»
14. 09. 2022 • tonyskate0

Další tipy a triky pro Xbox Series X|S

Pomalu se blíží druhé výročí konzolí Xbox Series X|S a je dost možné, že už máte vše parádně nastaveno, ale třeba vám unikly některé vychytávky. Právě na ně se zaměřuje herní pořad Xbox CZ. Možná prvně uslyšíte o HDMI-CEC pro současné ovládání televize anebo třeba propojení účtu s ovladačem, abyste byli přihlášeni právě ke svému účtu. Ocenit můžete i síťový přenos, pokud se teprve chystáte na novou generaci a nechce se...

»
08. 09. 2022 • Lukáš Urban0

Nový ovladač Xbox Elite Series v XKO Focus

Máme radost, když naše týdenní videa tematicky navazují. A díky včerejšímu oznámení můžeme plynule přejít od možností gamepadu z minulého videa k novému ovladači řady Elite Series 2, který nese označení Core a obléká bílou barvu. Co ovladač nabídne, co mu naopak bude chybět, kdy ho dostaneme do ruky a bude za to vůbec stát? Na většinu základních dotazů vám odpovíme v novém videu XKO Focus.

»
08. 09. 2022 • tonyskate0

Zářijová aktualizace pro Xbox

Systémové aktualizace konzolí Xbox nadále pokračují, ačkoliv už se jedná spíše o symbolická vylepšení, ale jistě se najdou hráči, kteří je ocení. Zatím poslední update přináší dvojici novinek v podobě potlačení hluku v párty chatu a možnosti spustit hru ze sdíleného záznamu.

»
07. 09. 2022 • tonyskate0

Už brzy si navrhneme vlastní Xbox Elite 2

Microsoft dnes představil osekanou verzi ovladače Xbox Elite 2, pochopitelně za nižší cenu, ale tuto zprávu bychom chtěli věnovat blížícímu se rozšíření služby Xbox Design Lab. Dojde totiž konečně na to, na co spousta hráčů čekala. Součástí XDL se totiž stane i vyspělý ovladač Xbox Elite 2 v dostupnějším provedení, takže si jej po letech čekání budete moci barevně upravit leč bez pádel. Více zatím nebylo prozrazeno, snad jen, že...

»