Volíme MISS a MISSÁKA Xbox Live Avatar

Autor: BitchyPublikováno: 26.1.2011, 10:22

Publikováno: 26.1.2011, 10:22

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

Bitchy

Je autorem 4 článků

Koukáte se někdy na soutěže krásy a říkáte si, že také máte rádi zvířátka a přejete si světový mír, takže se můžete přihlásit také? Dnes je tedy pro Vás ten pravý den, neboť ve spolupráci s Xboxcentrum jsme si pro Vás přichystali soutěž krásy Vašich avatarů. Budeme soutěžit hned v několika kategoriích, takže si snad každý vybere tu svojí. No spěchejte do celého článečku, protože ceny v podobě kódíků na Xbox Live a různých Xbox dárečků se jistě nevyhrávají každý den. Navíc máte jedinečnou možnost se pořádně pochlubit svými avatary.

avatar-2011

Jak taková soutěž bude probíhat? Bude mít samozřejmě několik dílčích fází a nakonec rozhodne hlas lidu. V první fázi budeme nabírat obrázky Vašich avatarů. Ve fázi druhé tyto obrázky rozdělíme na muže a ženy a umístíme je na naše fórum. Fáze tři bude ryze hlasovací a v podstatě rozhodne o výhře. Nebyla by to soutěž krásy kdyby neměla i svoji porotu. Ta bude složená z našich redaktorů a také vybere svoje favority.

Jaké obrázky potřebujeme

Každý uživatel, který se chce zúčastnit této soutěže musí zaslat dva obrázky. Stejně jako v ostatních soutěžích krásy, potřebujeme mít trošku větší rozhled. Co je však nežádoucí jsou tzv. celooblečení, které si můžete sehnat jednoduše na Avatar Marketplace. Jistě pochopíte, že toto oblečení nemá s Vaší postavou většinou skoro nic společného a tak si myslíme, že bude jednodušší, když ho rovnou vynecháme. Co tedy potřebujeme?

Dámy
1. Běžné oblečení, šaty
2. Plavky

Páni
1. Běžné oblečení, obleky
2. Plážové a sportovní oblečení

!! UPOZORNĚNÍ
– je nutné poslat obě verze, teda dva obrázky. THX

Jak obrázky získat?

To je velice jednoduchá záležitost. Poté, co si svého Avatárka obléknete a toto oblečení uložíte, můžete jednoduše zapnout počítač a zadat tuto adresu http://avatar.xboxlive.com/avatar/[MŮJ GAMERTAG]/avatar-body.png kde samozřejmě musíte nahradit MŮJ GAMERTAG svým pravým Gamertagem. Po tomto jednoduchém zadání stačí ve vašem prohlížeči na Avatara kliknout a klasicky si obrázek stáhnout do počítače.

Kam a jak obrázky posílat?
Obrázky prosím odešlete na mail jakubhorvath@dle.sk . Připište také svůj Gamertag a nick zde na webu.

Do kdy to celé odeslat?
Registrace s fotkama  budeme nabírat až do pondělí 31.1. 2011 do 20:00. Poté bude registrace ukončena a začneme připravovat hlasování.

Kdo se může zúčastnit?
Přihlásit do soutěže se můžu každý registrovaný uživatel tohoto webu, stejně jako do každé námi pořádané soutěže.

Jistě vás budou zajímat i ceny!
A již nyní můžu prozradit, že ceny budou pěkné. Poukázky v hodnotě 4×500.- a další drobnosti, které vám jistě udělají radost.