Vyzkoušejte zdarma Portal Knights

Autor: p.a.c.oPublikováno: 11.4.2017, 17:15

Publikováno: 11.4.2017, 17:15

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 2665 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Portal Knights je cenami ověnčené 3D akční RPG ze sadboxového světa, které bude možné v rámci zkušební verze vyzkoušet zdarma. Zkušební verze Portal Knights umožní ponořit se do hry s předstihem a prozkoumat první ostrov v režimu pro jednoho i pro více hráčů, přičemž se naučíme základům soubojů a výroby. Hráči si po vydání budou moct převést uloženou hru ze zkušební verze do plné hry, což je skvělé. Zkušební verze bude na Xbox One k dispozici 20. dubna.

Objevování začneme tvorbou avatara, editorem upravíme jeho vzhled, zvolíme jednu z dostupných tříd (hraničář, mág či válečník). Dále prozkoumáme systém rozvoje postavy a schopností, dáme našemu hrdinovi zvířecího pomocníka a pak hurá do světa. Základem bude se naučit umění taktického boje při střetu s děsivými kaňkami za dne a smrtícími vykotlanými rytíři, kteří vycházejí jen v noci. V tu chvíli přijde ke slovu výroba věcí z celé řady surovin, které bude třeba získat. Mimo věcí budeme i stavět hrady nebo jenom obyčejné farmy, zkrátka si uděláme ten správný virtuální domov, kde se náš hrdina bude cítit jako doma.

Zkušební verze nám umožní zahrát si režim pro jednoho hráče i pro více hráčů prostřednictvím offline kooperace pro 2 účastníky na rozdělené obrazovce. Spojíme tak síly a postavíme velkolepé budovy, prozkoumáme jeskyně, zabijeme pár příšer nebo budeme plnit úkoly a obchodovat s předměty. Na zkušební verzi toho bude k dispozici spousta a jestli vás hra zaujme, její datum vydání je prozatím stanoven na 19. května, kdy cena by měla být příjemných 799 Kč. V případě, že si Portal Knights předobjednáte, získáte DLC „GOLD THRONE“ obsahující celou řadu předmětů do hry.