Xboxweb tým na začátku roku 2017

Autor: DandyCZEPublikováno: 6.1.2017, 10:06

Publikováno: 6.1.2017, 10:06

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

DandyCZE

DandyCZE

Je autorem 211 článků

Zdravím naše čtenáře a fanoušky na začátku roku 2017. Jak to tak jednou za čas bývá, je potřeba okysličit naší krev a také reagovat na vaše požadavky.  Proto je tu zase hledáček 🙂

Snad se mezi vámi najdou tací, kteří chtějí ve svém volnu přiložit ruku k dílu a pomoci nám vylepšovat Xbox komunitu. Aktuálně nám chybí tahle krev a naše krevní banky už začínají být vyčerpané.

Xboxweb tým 2017:

Bleskové novinky pro sociální sítě – Bleskař
Na webu nedokážeme vše obsáhnout články a ani to není naším cílem. Proto bychom rádi zavedli něco jako „bleskovky“. To by spočívalo v napsání kratičké novinky na naše sociální sítě (primárně FB). Ideální pro člověka, co sleduje dění kolem Xboxu a žádná paparazzi novinka ho nenechá v klidu.

Nápady a kreativa – Myslitel
Máš web a aktivity jedou X let a koleje už se začínají vyjíždět. Máte nápad, který u nás chcete realizovat. Napište nám a zkusíme to společně.

Píšu rád a je to na mě doufám znát – Pisálek
Posila pro redakci pro psaní novinek a článků na web. Budeme rádi za pravidelného přispěvatele, který má rád Xbox a nebojí se pustit do psaní.

Stream a video – Videodříč
V aktuální době potřebujeme zapáleného člověka, který nám s XKO TV pomůže tvořit video obsah. Aktuálně máme zájem o lidi, co hrají, umí aspoň trošku mluvit a mají přehled v hrách. Pokud se bojíte, že nejste dost krásní nebo se stydíte, tak ksichtík ukazovat nemusíte 🙂

Soutěže a turnaje – Sporťák
Model Xbox Challenge se nám docela osvědčil a rádi bychom to rozšířili i na jiné hry. Máte komunitu, jste totální fanda nějaké hry, zkuste se s námi spojit a vymyslet první sezónu. V NHL a FIFA už jdeme do druhé!

Děkujeme za sdílení a pomoc při hledání. Vše se odehrává v rovině fanouškovství a tak to není nijak honorováno. Pro aktivní tvůrce se ale vždy nějaký dárek najde. Kromě toho po šikovných lidech od nás si často sáhne i náš partner a tam už se penízky dají čekat (zejména sociální zvířata a tvůrci video obsahu)!