Alan Wake Remastered v říjnu

Autor: tonyskatePublikováno: 9.9.2021, 22:30

Publikováno: 9.9.2021, 22:30

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5074 článků

Tento týden jsme se dočkali oficiálního potvrzení, že akční thriller Alan Wake od finských borců ze studia Remedy, se po více než deseti letech dočká remasteru. Vydá jej Epic Games a jelikož už dříve bylo řečeno, že smlouva s touto společností zahrnuje i druhý, větší projekt ze stejného světa, je prakticky jasné, že už započal vývoj plnohodnotného pokračování a snad na Alan Wake 2 nebudeme muset čekat moc dlouho. Nicméně dnes pro vás máme trailer na Alan Wake Remastered, který nám konečně prozrazuje, jak bude vylepšená verze vypadat. Na zadek si z toho sice nesednete, přeci jen deset let není zase tak moc a hra už tehdy vypadala moc pěkně, ale i tak lze pokrok znát a rádi se do Bright Falls opět vrátíme. Obě rozšíření budou samozřejmě součástí a samozřejmě i 4K rozlišení, vylepšená prostředí a scénky, přepracovaný vizuál hrdiny a také zbrusu nový komentář od vývojářů o tvorbě hry.

Alan Wake Remastered vyjde 5. října na Xbox Series X|S a Xbox One.

07. 09. 2021 • Lukáš Urban0

Alan Wake Remastered skutečností

A oznámil ho sám Sam Lake. Zákulisní šepty z herního průmyslu opět nelhaly a remasterovaný Alan Wake se stává skutečností. Oficiálně ho oznámil šéf studia Remedy a nezapomněl připomenout, že už je to dlouhých 11 let, co se příběh populárního spisovatele poprvé objevil na konzolích Xbox. Tehdy jako ryzí exkluzivita, která později zamířila na PC a následně, po několika letech, pozbyla platnosti, když studio Remedy převzalo od Microsoftu práva na hru.

»
05. 09. 2021 • Lukáš Urban0

Podle Tchaj-wanu nás čeká remasterovaný Alan Wake

Že by se další nesplněný sen stal realitou? To už se nejspíš dozvíme poměrně brzy. Tchajwanský e-shop Rakuten totiž do své nabídky zařadil titul Alan Wake Remastered a přidal k němu datum 5. října. Pokud se tedy nejedná o nějaký blbý vtip, modernizovaná verze oblíbené hororovky se už příští měsíc podívá na konzole nové generace. Pro dlouholeté fanoušky Xboxu nejde o tak velkou událost, neboť máme zpětnou kompatibilitu. Největší důvod k radosti...

»